+18 sitesine üye olan Bella Thorne, 1 günde 1 milyon dolar kazanarak rekor kırdı

"Shake It Up" dizisiyle 2010-2013 yılları arasında büyük popülarite kazanan oyuncu Bella Thorne, cinsel içerikli fotoğraf ve videoların satıldığı siteye üye olduktan sadece 1 gün sonra 1 milyon dolar kazanarak rekora imza attı. Genç oyuncu, bir hafta dolmadan da siteden 2 milyon dolar kazandı.

Yaşam tarzı, ilişkileri, imajı sık sık eleştiri konusu olsa da hayranları asla azalmayan yıldız, sürekli gündeme gelmenin bir yolunu buluyor.

23 yaşındaki Amerikalı oyuncu ve yetişkin film yıldızı Bella Thorne, Cardi B, Tana Mongeau, ve Swae Lee gibi ünlülerin hayranlarına para karşılığı açık video ve fotoğraf sattıkları siteye 19 ağustos tarihinde üye oldu.

Ünlü oyuncu Üye olduktan sonra 24 saat içinde 1 milyon dolar bir hafta içinde 2 milyon olarak kazanarak rekor kırdı.

Bella'nın rekor kırması, para karşılığında hayatlarını kazanan kadınların, tepkisini çekti. Bir çok hayat kadını bu sitenin pandemi döneminde işlerinin azalmasına sebep olduğunu, özellikle pandemi döneminde insanların para karşılığı kendileri ile cinsel ilişkiye girmek yerine bu siteden ünlülere para vererek fotoğraf ve video aldıklarını söylediler.