2. Lig takımının futbolcusu 2 kız kardeşe cinsel istismarda bulundu

Yıllarca akrabaları tarafından cinsel istismara maruz kalan iki kız kardeş, öfke nöbetleri geçirmesi sonrası sinir hastalıkları hastanesine yatırıldı. 2 kız kardeşe cinsel istismarda bulunan akrabanın 2. Lig takımının futbolcusu olduğu ortaya çıktı.

2. lig futbolcusu, akraba kızlarını taciz etti

2. Lig takımı futbol oyuncusu, yıllarca iki küçük kız çocuğuna istismarda bulunduğu gerekçesiyle 25 yıl hapis istemiyle yargılanacak.

7 yaşındaki S.K. ve 11 yaşındaki E.K. isimli iki kardeş, İstanbul Bayrampaşa'da ikamet ediyordu. İki kardeş, yaklaşık 5 senedir, çocuk yaşlarında olmalarına rağmen sinir krizi geçirmeye başladılar.

Aile, kızlarına ne olduğunu anlayamazken iki kardeşin öfke nöbetleri, sinir krizlerine dönüşmeye başladı. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde tedavi gören iki kardeşin durumu her geçen gün kötüye gidiyordu.

Henüz çocuk yaşlarında hastanede tedavi altına alınan kardeşler, tedaviye yanıt vermeye başladı. İki kardeşin günler sonra bir akrabası tarafından istismara maruz kaldığı ortaya çıktı.

Dedelerinin kanser tedavisi görmesi nedeniyle yıllar süren tacize sessiz kalan iki kardeşin psikolojilerinin bozulduğu belirlendi.

Öfke nöbetleri tedavi edildi

S.K. ve E.K.'nin 2009 yılından itibaren tacize maruz kaldıkları, ailesinin ise durumu fark edemedikleri ve bu nedenle kardeşlerin psikolojik rahatsızlık yaşadığı tespit edildi.

Hastane, yapılan tedavi sonrası savcılığa durumu ihbar etti. Anne Zeyno K., kızı E.'nin halen 15 yaşında, S.'nin ise 11 yaşında olduğunu, son 4-5 yıldır öfke kontrolü problemi yaşadığı için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine götürdüğünü tedavi olduğunu, burada kızının tedavi sırasında yaşadıkları tacizden haberdar olduklarını anlattı.

Baba, kızlarının tedavi görüp iyileşmesini istediğini, bu nedenle akrabasından şikayetçi olduğunu söyledi. Baba, duydukları sonrası kalp krizi geçirdi ve tedavi altına alındı.

Tacizci futbolcu çıktı

Savcılıkta mağdur S.K., yıllar süren tacize ablasının da maruz kaldığını, evde yalnız oldukları için sürekli eve giren akrabasının özel bölgelerine dokunduğunu, istismar ettiğini, kendisini ve ablasını tuvalete kilitleyerek akşama kadar tuvalette beklediklerini ve yaşadıklarını psikiyatriye anlattı. Aile, kızlarının daha fazla yıpranmaması için şikayetçi olmadıklarını söyledi.

2. Lig takımı futbol oyuncusu akraba ise, çocuklar tarafından yanlış anlaşıldığını ileri sürdü.Kaynak:Sabah