Bir öğretmen skandalı daha!

23 yaşındaki lise öğretmeni, henüz 15 yaşındaki öğrencisine önce Snapchat aracılığıyla çıplak videolarını ve fotoğraflarını gönderdi. Ardından da kandırıp cinsel ilişkiye girdi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Wisconsin eyaletindeki Somerset Lisesi'nde sağlık öğretmeni olan 23 yaşındaki Talia Warner, 15 yaşındaki öğrencisi ile ilişkiye girdiği için hapse atıldı. Genç kadının bir kaç ay süren ilişkisi boyunca sürekli olarak çıplak video ve fotoğraflarını paylaştığı ortaya çıktı.

Warner, ikinci dereceden çocuk cinsel tacizi, çocuğun cinsel suçunu kolaylaştırmak ve çocuğun cinsel aktiviteyi izlemesine veya dinlemesine neden olmak için bir bilgisayar kullanımı da dahil olmak üzere yedi suçla suçlanıyor. İlk başta öğretmeni ile ilişkisi olduğunu reddeden çocuk daha sonra her şeyi anlattı.

Öğretmeninin kendisine sürekli olarak yaptıklarının yanlış bir şey olmadığını söylediğini ifade etti. Polis yetkilileri, öğretmenin göl evine götürdüğü çocuk ile bir çok kez cinsel ilişkiye girdiğini tespit etti. Suçlamaların ardından istifa eden öğretmen, 5 yıl hapis ve 120 bin dolar para cezasına çarptırıldı.