Yeni mesleği şoke etti! Survivor Nisa Bölükbaşı AVM açtı!

Survivor Türkiye 2020'nin ardından Barış Murat Yağcı ile yaşadığı aşkla gündem olan Nisa Bölükbaşı'nın AVM açtığı iddia edilmişti. Ancak gerçek çok başka çıktı! İşte ayrıntılar...

Nisa Bölükbaşı AVM açtı!

Survivor Nisa Bölükbaşı'nın İstanbul'un Pendik semtinde züccaciye dükkanı açarak ticarete atıldığı iddia edilmişti. 

Snob Magazin'de yer alan habere göre; İstanbul'un Pendik semtinde bulunan 'Nisa Bölükbaşı AVM' görenleri şaşkına çevirdi.

 

Dükkanın önünden geçen vatandaşlar, Nisa Bölükbaşı'nın Survivor yarışması sonrası kendi adı ve soyadını taşıyan bu dükkanı açtığını düşündü. Oysa işin aslı bambaşka çıktı.

'Nisa Bölükbaşı AVM'nin Survivor Nisa ile bir bağlantısının olmadığı ortaya çıktı.

"Kızımın ismi Nisa olduğu için bu dükkana 'Nisa Bölükbaşı AVM' adını verdim"

Konu hakkında konuşan Nisa Bölükbaşı AVM işletmecisi İbrahim Bölükbaşı, "Bizim dükkanımızın Survivor Nisa ile bir ilgisi yoktur. Kızımın ismi Nisa olduğu için bu dükkana 'Nisa Bölükbaşı AVM' adını verdim. Ancak bu durumu vatandaşlara anlatamıyorum" dedi.

"Nisa Bölükbaşı'nın zannedip görmeye geliyor"

İsim ve soyisim benzerliği yüzünden dükkana her gün onlarca kişinin geldiğini söyleyen İbrahim Bölükbaşı, "Şehir dışı hatta yurt dışından bile yüzlerce insan bu dükkanı Nisa Bölükbaşı'nın zannedip görmeye geliyor. Halbuki bu tabela yaklaşık 9 yıldır burada asılı duruyor" dedi.

"Telif hakkı bize ait"

15 yaşındaki kızı Nisa'nın bu durumdan rahatsızlık duyduğunu söyleyen AVM işletmecisi İbrahim Bölükbaşı, "Kızım bu tabelayı kaldırmamı bile istedi. Ama niye kaldırayım? Bu markanın telif hakkı bize ait" ifadelerini kullandı.