Acun Ilıcalı'nın kızları, tatil dönüşü kaza geçirdi

Bolu'da, Acun Ilıcalı'nın kızları Yasemin ve Leyla Ilıcalı'nın içinde bulunduğu cip, Kartalkaya Kayak Merkezi yolunda kontrolden çıkıp, orman içine doğru sürüklendi. Kazada yaralanan olmazken, akıllara Acun'un daha öncesinde de annesini babasını trafik kazasında kaybettiği geldi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: DHA

Kaza, öğle saatlerinde, Kartalkaya Kayak Merkezi yolunda meydana geldi. Acun Ilıcalı'nın özel şoförünün kullandığı cip, kar yağışı ve buzlanma nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıktı. Yol kenarına savrulan cip, ormanın içine doğru sürüklendi.

Acun Ilıcalı'nın kızları Yasemin ve Leyla Ilıcalı'nın içinde bulunduğu cipte yaralanan olmadı. Cip, çekiciyle bulunduğu yerden kaldırıldı. Sürücü ve Ilıcalı'nın kızları da başka araçla gidecekleri yere götürüldü. Yasemin ve Leyla Ilıcalı'nın, Kartalkaya tatilinden döndükleri öğrenildi. 

 Acun annesini ve babasını da trafik kazasında kaybetmişti

Acun'un ailesi Ergün Ilıcalı ve İlknur Ilıcalı Balıkesir'den tatil için çıktıkları yolda yaşadığı trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Acun Ilıcalı, bu ölümün ardından yaklaşık bir yıl boyunca yaşadığı travma nedeniyle çıkmamıştı. Acun'un bir kez daha trafik kazası ile karşı karşıya kalması direkt olarak yıllar önce yaşadığı trajediyi akıllara getirdi.