Aycan Yanaç Survivor'ın kamera arkasını anlattı

TV8 ekranlarında yayımlanan Survivor'ın kamera arkasında neler olduğu hep bir merak konusu... Yarışmacıların özel hayatına dair neleri nasıl yaptıklarının cevabı ise ilk kez yanıt buldu. Geçtiğimiz yıl Survivor'da yarışan Aycan Yanaç, merak edilenleri cevapladı...

Google Haberlere Abone ol

YouTube'da Semih Öztürk'e konuk olan Aycan Yanaç, kameralara yansımayan Survivor detaylarını açıkladı. 

"Survivor'da kadınlar regl olduklarında nasıl yarışıyordu?" sorusuna Survivor Aycan şu yanıtı verdi:

"Biz regl olamıyorduk. Yemek yiyemiyorduk. Vitamin, enerji alamadığımız için regl olamıyorduk. Olmuyordu, bir süreden sonra zaten ayaklarımız su topluyordu. Ayak bileklerimiz şişiyordu.''

''Bilmiyorum fark ettiniz mi biz kadınlar şişmeye başlıyorduk. Sonlara doğru ödülleri kazandık. O zaman kendimize geliyorduk. Başlarda çok kötüydü hiç regl olmuyorduk."

Aycan Yanaç "İç çamaşırı giyebiliyor muydunuz?" sorusuna ise şun yanıtı verdi:

"Tabii ki de üstümüzde kıyafet tek bir tane vardı. Ara sıra değiştiriyorduk. Ceketimiz, uzun eşofmanımız vardı. İki üç tane de iç çamaşırına çantamızda izin veriyorlardı."

Survivor'da kadınlara dair merak edilenlerin sıklıkla gündem oluyor. Bunlardan biri ise kadın yarışmacıların tüylerini nasıl aldığı... Aycan Yanaç "Tüylerinizi nasıl alıyordunuz?" sorusuna dair ise şunları söyledi:

"Genellikle bütün kadınlar Survivor’a gitmeden lazer oluyorlar. Kimsenin ağdaya ya da jilete ihtiyacı olmuyordu. Öyle bir problem yaşamıyorduk."

Şimdiye kadar hep merak konusu olan bu sorulara ise ilgi büyüktü. Yanaç'ın anlattıklarıyla en sonunda gizem ortadan kalktı.

Peki, Survivor Aycan Yanaç kimdir?

21 Kasım 1998 yılında Almanya’nın Nünberg şehrinde dünyaya geldi. Ülkemizde A Milli Kadın futbol takımında forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynuyor.

Futbola Nünberg’le başlayan Aycan Yanaç, kariyerine daha sonra Köln’de devam etti.

Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilen Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015'te Bosna-Hersek'e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynadı.

2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yer aldı 7 Nisan 2018'de Estonya ile dostluk maçında Türkiye kadın milli takımına ilk kez çağrıldı.