Adana-İzmir seferinde ilginç olay! Erkeğin hareketini gören yolcuların hepsi destek verdi

Adana-İzmir arasını seferini gerçekleştiren uçakta bu sefer rutinin dışında bir olay meydana geldi. Uçakta seyahat eden adam, kız arkadaşına 10 bin fitte evlilik teklif etti. Herkesin şaşırdığı bu teklife kadın "Evet" yanıtını verdi.

Adana-İzmir seferini yapan uçakta seyahat eden Burak Elitaş kız arkadaşı Şerife Var’a 10 bin fitte evlilik teklif etti. Sürpriz karşısında şaşırdığını belirten Var, "Evet" yanıtını verdi, uçaktaki diğer yolcular da şaşkınlık içerisinde alkışlarla eşlik etti.
 
“10 BİN FİTTE TEKLİF ETTİ”

Adana'da yaşayan Burak Elitaş, kız arkadaşı Şerife Var için sürpriz evlilik teklifi hazırladı. Evlenme isteğini gökyüzünde duyurmak isteyen Elitaş, kız arkadaşıyla İzmir'e gitmek için yola koyuldu. Adana Havalimanından İzmir'e gitmek için havalanan uçaktaki Elitaş, 10 bin fitte çıkıldığında kabin memurlarının olduğu bölüme giderek kız arkadaşına evlilik teklifi yapmak istediğini söyledi. Kabin memurları yolcunun bu isteğini geri çevirmeyerek genç çift için unutulmayacak bir anı bıraktı.
 
ALKIŞAR KOPTU

Elitaş, mikrofonla yolcuların karşısına geçerek, "Biliyorum sen benden 828 metre yüksekliğinde Burj Khalifa'da evlilik teklifi bekliyordun ancak ben sana tam 10 bin fitte evlilik teklifi etmek istiyorum. Şerife Var, benimle Elitaş olmaya var mısın?" dedi. Yolcuların alkışları arasında kız arkadaşının yanına giden Elitaş, daha sonra cebinden çıkardığı yüzükle diz çöktü. Şaşkınlığını gizleyemeyen Şerife Var ise "Evet" yanıtını verdi. Elitaş ile Var mutluluklarını ifade ederken, uçaktaki yolcular ve kabin görevlileri de çifti alkışlarla tebrik etti.