Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu'nun sosyal medyayı sallayan tatil fotoğrafları

Öğretmen dizisinde oynayan Arfa Saraçoğlu ile sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'nun tatil fotoğrafları sosyal medyanın gündemine oturdu.

Google Haberlere Abone ol

Son olarak FOX ekranlarına yayınlanan Öğretmen dizisinde rol alan oyuncu Afra Saraçoğlu sevgilisi Mert Yazıcıoğlu ile tatil sezonunu açtı. İki sevgilinin denizdeki romantik ve aşk dolu anları kameralara yakalandı. Sevgilisi Afra Saraçoğlu'nu öpmelere doyamayan Mert Yazıcıoğlu sosyal medyanın da konusu oldu.

FOX ekranlarının daha ilk bölümden büyük beğeni toplayan dizisi Öğretmen'de Gizem rolüne hayat veren başarılı oyuncu dizinin koronavirüs nedeniyle erkan final yapmasının ardından sezonu açtı ve sevgilisi Mert Yazıcıoğlu ile soluğu Bodrum'da aldı.  

22 yaşındaki güzel oyuncu özel tekne kiraladı ailesi ve sevgilisi ile birlikte tatil turuna başladı. Gözlerden uzak aşklarını yaşamayı tercih eden çiftin özel görüntüleri ise bugün sosyal medyanın konusu oldu.  

Mavi tura çıkan iki sevgili haftalığı 6 bin Euro olan lüks bir guleti kiraladı ve önceki gün Muğla-Ören kıyılarına demir attı.

Teknede Afra Saraçoğlu’nun annesi Lütfiye Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu’nun abisi Selçuk Yazıcıoğlu, eşi ve çocukları da vardı.

Birlikte denize giren Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu suda şakalaşırken objektife yansıdı. İkilinin sık sık birbirlerini öpmesi ve denizde aşka gelmesi ise günün konuşulan konuları arasına girdi. 

Saraçoğlu sevgilisinin başını defalarca suya sokarken, Yazıcıoğlu da onu ısırmaya çalışarak karşılık verdi. Baş başa eğlenceli vakit geçiren genç âşıklar, birbirlerini öpmeye doyamadı.