Ah Nerede 1. bölüm tek parça izle! Ah Nerede 1. bölüm full izle! Ah Nerede ilk bölüm izle

Ah Nerede 1. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Başrollerini Oktay Çubuk ve Nil Keser'in paylaştığı Ah Nerede 1. bölüm full izleyebileceğiniz linki sizler için paylaştık. İşte, Star Tv'nin yeni dizisi Ah Nerede ilk bölüm izleyebileceğiniz link...

Ah Nerede 1. bölüm tek parça izle! Ah Nerede 1. bölüm full izle! Ah Nerede ilk bölüm izle

Oktay Çubuk ve Nil Keser'in başrollerini paylaştığı Ah Nerede 1. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Dizide; Bursa’nın önde gelen ailelerinden Hakim ve Seniha Şerbetlioğlu ‘nun üniversite okumaları için İstanbul’a gönderdikleri üç oğlunun hikayesi anlatılıyor. Başrollerinde Gülşen Bubikoğlu ve Tarık Akan'ın yer aldığı 1975 yapım Ah Nerede filminin dizi uyarlamasıdır.
Star Tv ekranlarında yayınlanan Ah Nerede 1. bölüm full izleyebileceğiniz linki sizler için paylaştık. 1 Temmuz 2022 tarihinde Ah Nerede ilk bölüm full internete yüklendi.

Ah Nerede 1. bölüm tek parça izle! Ah Nerede 1. bölüm full izle! Ah Nerede ilk bölüm izle - Resim : 1

Ah Nerede 1. Bölüm izle

Ah Nerede 1. Bölüm full izleyebileceğiniz link…

Ah Nerede dizisi konusu nedir?

Bursa’nın önde gelen ailelerinden Hakim (Tarık Pabuççuoğlu) ve Seniha (Ayşe Kökçü) Şerbetlioğlu'nun üniversite okumaları için İstanbul’a gönderdikleri üç oğlu, onların hiç de tahmin etmediği bir hayat yaşar. Ortanca oğulları Murat (Korhan Herduran) hukuk okuması gerekirken hayattaki her şeyi bahse çeviren bir kupon bağımlısıdır. Mühendislik okuduğunu zannettikleri küçük oğulları Ömer (Batuhan Sert) ise barlarda çalışan bir müzisyen olmuştur.

Ah Nerede 1. bölüm tek parça izle! Ah Nerede 1. bölüm full izle! Ah Nerede ilk bölüm izle - Resim : 3

En büyük oğulları Ferit (Oktay Çubuk) ise tıp fakültesini ailesinden habersiz yarım bırakmış, babasının parasıyla iflah olmaz bir çapkına dönüşmüştür. Bütün hayatı kadınlar olan çapkın, yakışıklı ve genç kızların evlilik hayali kurduğu Ferit, kızların ilgisi karşısında şımarık bir çocuk gibi eğlenir ve asla tek biriyle yetinmez.

Ah Nerede 1. bölüm tek parça izle! Ah Nerede 1. bölüm full izle! Ah Nerede ilk bölüm izle - Resim : 4

Birbirinden farklı kulvarlardaki üç farklı kızı da sevmiş hepsini de ustalıkla idare etmiştir. Ta ki Zehra ile karşılaşana kadar. Burçak (Asena Keskinci), Nihal (Berfe Sancak) ve Sera (Melis Özçimen) aldatıldıklarını fark ettikleri an, bir araya gelip bir intikam planı kurarlar. Ferit onların kalbini nasıl kırdıysa, onlar da Ferit’in kalbini kıracaklardır.

Ah Nerede 1. bölüm tek parça izle! Ah Nerede 1. bölüm full izle! Ah Nerede ilk bölüm izle - Resim : 5

Bu planın mimarı ise; annesi Perihan (Derya Alabora), abisi Ali (Mert Carim), kuzeni Huriye (Bala Atabek) ve yeğeni Duygu (Ahsen Türkyılmaz) ile yaşayan Zehra (Nil Keser) olur. Erkeklere güvenmeyen Zehra, genç kadınların birbirini yemek yerine onlara bunu yapan adamdan intikam almalarını öğütler. Ancak bilmediği bir şey vardır. Zehra, çapkın Ferit’ten alınacak intikamın başrolü olacaktır. Ferit’in Bursa'daki ailesi de çocuklarının okumadığını öğrenince işler iyice karışır…

Ah Nerede dizisi oyuncuları kimdir?

 • Oktay Çubuk
 • Nil Keser
 • Derya Alabora
 • Ayşe Kökçü
 • Ferit Aktuğ
 • Korhan Herduran
 • Aycan Koptur
 • Asena Keskinci
 • Batuhan Sert
 • Miray Akay
 • Merve Nur Bengi
 • Ahsen Türkyılmaz
 • Tarık Pabuççuoğlu