Bengü'nün o yorumuna Ajda Pekkan'dan yanıt

Bengü, bir röportajında Ajda Pekkan'ın kariyer planıyla ilgili konuştu. Tamamen ‘Ajda Pekkan’ için çalışmış.” sözlerini kullandı.

Google Haberlere Abone ol

Bengü, geçtiğimiz günlerde bir röportajında Ajda Pekkan'ın kariyer planıyla ilgili konuştu.

Bengü, “Bence bir popstar evli olmalı. Çünkü bir popstarın evlenip çocuk yapması, tamamlanması demek. Bu büyük bir lüks. Tek başınalık ve yalnızlık zor. Mesela bazen Ajda Hanım’ı düşünüyorum. O kadar çok şeyden fedakarlık etmiş ki. Tamamen ‘Ajda Pekkan’ için çalışmış.” sözlerini kullandı.

Bengü'nün bu açıklamasına karşılık olarak Ajda Pekkan’dan yanıt geldi.

Pekkan, “Kader diye bir şey var. Kader çizgisinin önüne geçilemiyor bazen. Allah böyle istedi. Ben de çok istedim çocuk yapmayı ama olmadı. Dağınık büyüdük aile olarak, bunun da etkisi var. Ben de evlilik geçirdim, boşandım. Eşimin çocuğu olmuyordu. Ama olsaydı, o çocuk mutsuz olurdu. Çocuğun tahtını yapıyorsun ama bahtını yapamıyorsun, önemli olan bahtını da yapmak. Ayrıca evli olmayan popstarlar var. Burada kriter ben olmamalıyım, sadece bana bakılmamalı. Bir kısım, yalnız kalmayı tercih eder. Ben böyle mutluyum çok şükür. Başkalarının düşüncelerine itibar etmiyorum. Bengü’ye de ailesiyle ömür boyu mutluluklar diliyorum.” sözleri kullandı.