AK Parti’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a özel doğum günü klibi

AK Parti, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum günü için özel bir video yayınladı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum günü vesilesiyle, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) sosyal medya hesabından kutlama videosu paylaştı.

"Millete hizmet yolunda nice yaşlara"

AK Parti, paylaştığı özel videoyu, "İyi ki doğdun, millete hizmet yolunda nice yaşlara" notu ve "#İyikiDoğdunMilletinAdamı" etiketi ile paylaştı.

Paylaşılan videoda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gençlik ve şimdiki fotoğrafları kullanılarak, "Mücadele için yola çıktığında, anaların duasını aldığında, gönül bağı kurduğunda, çocukların gülüşünde, mazlumun yanında, engelleri kaldırdığında, aynı sofrada, iyi ki vardın, iyi ki varsın, iyi ki doğdun. Millete hizmet yolunda nice yaşlara." ifadeleri kullanıldı.

Paylaşılan video binlerce kişi tarafından beğenildi. Yüzlerce kişi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgilerini iletti.

Ayrıca #İyikiDoğdunMilletinAdamı etiketi Twitter'da trendler listesinde 1. sıraya yükseldi.

 

 

Siyasilerden paylaşımlar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Milletlerin kaderini, tarihe altın harflerle düşen liderler vardır... Türkiye’yi, yerli ve Milli kalkınma hamlesiyle bölgesinde ve dünyada güçlü Türkiye idealine emin adımlarla taşıyan liderimiz Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde nice yıllara... #İyikiDoğdunMilletinAdamı

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: Ömrüne bereket #İyikiDoğdunMilletinAdamı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Sen mahzun gönüllerin kabul olmuş duası, mazlumların sığınağı, yiğitlerin yoldaşısın. Gerçekleştirdiğin devrimleri hep birlikte yaşatacağız inşallah. Senin mücadelene ortak olmak evlatlarımıza bırakacağımız en güzel mirasımız.