Akaryakıtta son durum! Dalgalanmalar devam ediyor

Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Benzine zam mı geldi? Rusya-Ukrayna savaşı brent petrolde dalgalanmalara sebep oldu. 2 Aralık Cuma akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Araç sahipleri güncel tabloyu merak etti. İşte, 2 Aralık güncel akaryakıt fiyatları..

Akaryakıtta son durum! Dalgalanmalar devam ediyor

Akaryakıt fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Dalgalanmaların devam ettiği akaryakıt fiyatları araç sahipleri tarafından merak edildi. İşte, 2 Aralık güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıtta son durum! Dalgalanmalar devam ediyor - Resim : 1

Son dönemlerde yaşanan dolar ve brent petroldeki akılalmaz dalgalanmalar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Araç sahibi vatandaşlar gelen zamların ardından güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Benzine zam mı geldi? Gündemden eksik olmayan indirim ve zam haberleri sürekli değişiklik gösteriyor.

Akaryakıtta son durum! Dalgalanmalar devam ediyor - Resim : 2

Araç sahipleri artık sabah uyandıklarında güncel akaryakıt fiyatlarına bakıyor. 2 Aralık Cuma akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Son bir senede yapılan zamlar araç sahiplerini zora soktu. Dolar kurundaki artışa bağlı olarak brent petrol artışları beraberinde motorin ve benzinde yükselişe neden oluyor.

Akaryakıtta son durum! Dalgalanmalar devam ediyor - Resim : 3

İndirim haberi bitmiyor!

29 Kasım Salı gününden itibaren geçerli olacak şekilde motorinde 82 kuruşluk indirim geldi. Gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 60 kuruş indirim daha bekleniyor.

Beklenen indirim geldi!

Motorin fiyatlarına gece yarısı itibariyle 58 kuruşluk bir indirim gelirken, değişiklik pompa fiyatlarına yansıdı. İşte, 2 Aralık 2022 güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıtta son durum! Dalgalanmalar devam ediyor - Resim : 4

2 ARALIK 2022 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da bir litre benzin fiyatı 20,16 TL

İstanbul'da bir litre motorin fiyatı 22,50 TL

İstanbul Avrupa yakasında bir litre LPG fiyatı 10,46  TL oldu.