Benzin fiyatlarına indirim geldi! İşte, güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Benzine zam mı geldi? Rusya-Ukrayna savaşı brent petrolde dalgalanmalara sebep oldu. 25 Kasım Cuma akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Araç sahipleri güncel tabloyu merak etti. İşte, 25 Kasım güncel akaryakıt fiyatları..

Benzin fiyatlarına indirim geldi! İşte, güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıt fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Dalgalanmaların devam ettiği akaryakıt fiyatları araç sahipleri tarafından merak edildi. İşte, 25 Kasım güncel akaryakıt fiyatları..

Benzin fiyatlarına indirim geldi! İşte, güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 1

Son dönemlerde yaşanan dolar ve brent petroldeki akılalmaz dalgalanmalar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Araç sahibi vatandaşlar gelen zamların ardından güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Benzine zam mı geldi? Gündemden eksik olmayan indirim ve zam haberleri sürekli değişiklik gösteriyor.

Benzin fiyatlarına indirim geldi! İşte, güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 2

Araç sahipleri artık sabah uyandıklarında güncel akaryakıt fiyatlarına bakıyor. 25 Kasım Cuma akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Son bir senede yapılan zamlar araç sahiplerini zora soktu. Dolar kurundaki artışa bağlı olarak brent petrol artışları beraberinde motorin ve benzinde yükselişe neden oluyor.

Benzin fiyatlarına indirim geldi! İşte, güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 3

İndirim haberi bitmiyor!

23 Kasım Çarşamba günü araç sahiplerini sevindiren bir haber daha geldi. 23 Kasım Çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere benzin fiyatlarına 1,16 TL indirim yapıldı.  Sektör kaynaklarından aktarılan bilgiye göre, 24 Kasım Perşembe gününden itibaren geçerli olmak üzere motorin grubunda 95 Kuruş indirim, benzin grubunda 55 kuruş zam geldi.

Benzine 46 kuruş indirim

25 Kasım bugünden itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatı 46 kuruş düştü. İşte, 25 Kasım 2022 güncel akaryakıt fiyatları...

Benzin fiyatlarına indirim geldi! İşte, güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 4

25 KASIM 2022 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da bir litre benzin fiyatı 20,16 TL

İstanbul'da bir litre motorin fiyatı 23.91 TL

İstanbul Avrupa yakasında bir litre LPG fiyatı 10,46  TL oldu.