Akaryakıta 1 lira 16 kuruş zam! İşte, güncel tablo...

Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Benzine zam mı geldi? Rusya-Ukrayna savaşı brent petrolde dalgalanmalara sebep oldu. 4 Aralık Pazar akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Araç sahipleri güncel tabloyu merak etti. İşte, 4 Aralık güncel akaryakıt fiyatları..

Akaryakıta 1 lira 16 kuruş zam! İşte, güncel tablo...

Akaryakıt fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Dalgalanmaların devam ettiği akaryakıt fiyatları araç sahipleri tarafından merak edildi. İşte, 4 Aralık güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıta 1 lira 16 kuruş zam! İşte, güncel tablo... - Resim : 1

Son dönemlerde yaşanan dolar ve brent petroldeki akılalmaz dalgalanmalar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Araç sahibi vatandaşlar gelen zamların ardından güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Benzine zam mı geldi? Gündemden eksik olmayan indirim ve zam haberleri sürekli değişiklik gösteriyor.

Akaryakıta 1 lira 16 kuruş zam! İşte, güncel tablo... - Resim : 2

Araç sahipleri artık sabah uyandıklarında güncel akaryakıt fiyatlarına bakıyor. 4 Aralık Pazar akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Son bir senede yapılan zamlar araç sahiplerini zora soktu. Dolar kurundaki artışa bağlı olarak brent petrol artışları beraberinde motorin ve benzinde yükselişe neden oluyor.

Akaryakıta 1 lira 16 kuruş zam! İşte, güncel tablo... - Resim : 3

İndirim haberi bitmiyor!

29 Kasım Salı gününden itibaren geçerli olacak şekilde motorinde 82 kuruşluk indirim geldi. Gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 60 kuruş indirim daha bekleniyor.

1 lira 16 kuruş zam

Motorin fiyatlarına gece yarısı itibariyle 58 kuruşluk bir indirim gelirken, değişiklik pompa fiyatlarına yansıdı. 3 Aralık 2022 Cumartesi günü itibarıyla motorin fiyatlarına 1 lira 16 kuruş zam geldi. İşte, 4 Aralık 2022 güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıta 1 lira 16 kuruş zam! İşte, güncel tablo... - Resim : 4

4 ARALIK 2022 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da bir litre benzin fiyatı 20,16 TL

İstanbul'da bir litre motorin fiyatı 23,66 TL

İstanbul Avrupa yakasında bir litre LPG fiyatı 10,46  TL oldu.