Motorine indirim! İşte, güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Benzine zam mı geldi? Rusya-Ukrayna savaşı brent petrolde dalgalanmalara sebep oldu. 5 Aralık Pazartesi akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Araç sahipleri güncel tabloyu merak etti. İşte, 5 Aralık güncel akaryakıt fiyatları..

Motorine indirim! İşte, güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıt fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Dalgalanmaların devam ettiği akaryakıt fiyatları araç sahipleri tarafından merak edildi. İşte, 5 Aralık güncel akaryakıt fiyatları...

Motorine indirim! İşte, güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 1

Son dönemlerde yaşanan dolar ve brent petroldeki akılalmaz dalgalanmalar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Araç sahibi vatandaşlar gelen zamların ardından güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Benzine zam mı geldi? Gündemden eksik olmayan indirim ve zam haberleri sürekli değişiklik gösteriyor.

Motorine indirim! İşte, güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 2

Araç sahipleri artık sabah uyandıklarında güncel akaryakıt fiyatlarına bakıyor. 5 Aralık Pazartesi akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Son bir senede yapılan zamlar araç sahiplerini zora soktu. Dolar kurundaki artışa bağlı olarak brent petrol artışları beraberinde motorin ve benzinde yükselişe neden oluyor.

Motorine indirim! İşte, güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 3

1 lira 16 kuruş zam

Motorin fiyatlarına gece yarısı itibariyle 58 kuruşluk bir indirim gelirken, değişiklik pompa fiyatlarına yansıdı. 3 Aralık 2022 Cumartesi günü itibarıyla motorin fiyatlarına 1 lira 16 kuruş zam geldi.

Motorine indirim

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre, 6 Aralık Salı gününden itibaren motorin fiyatlarına 69 kuruşluk indirim gelmesi bekleniyor. İşte, 5 Aralık 2022 güncel akaryakıt fiyatları...

Motorine indirim! İşte, güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 4

5 ARALIK 2022 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da bir litre benzin fiyatı 20,16 TL

İstanbul'da bir litre motorin fiyatı 23,66 TL

İstanbul Avrupa yakasında bir litre LPG fiyatı 10,46  TL oldu.