Araç sahiplerine kötü haber! Motorin ve benzine zam geldi

Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Benzine zam mı geldi? Rusya-Ukrayna savaşı brent petrolde dalgalanmalara sebep oldu. 5 Ekim Çarşamba akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Araç sahipleri güncel tabloyu merak etti. İşte, 5 Ekim güncel akaryakıt fiyatları..

Araç sahiplerine kötü haber! Motorin ve benzine zam geldi

Son dönemlerde yaşanan dolar ve brent petroldeki akılalmaz dalgalanmalar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Araç sahibi vatandaşlar gelen zamların ardından güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Benzine zam mı geldi? Gündemden eksik olmayan indirim ve zam haberleri sürekli değişiklik gösteriyor.

Araç sahiplerine kötü haber! Motorin ve benzine zam geldi - Resim : 1

Araç sahipleri artık sabah uyandıklarında güncel akaryakıt fiyatlarına bakıyor. 5 Ekim Çarşamba akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Son bir senede yapılan zamlar araç sahiplerini zora soktu. Dolar kurundaki artışa bağlı olarak brent petrol artışları beraberinde motorin ve benzinde yükselişe neden oluyor.

Araç sahiplerine kötü haber! Motorin ve benzine zam geldi - Resim : 2

Motorine 1 lira 76 kuruş indirim

Son olarak 22 Eylül 2022 Çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere motorinde 1 lira 76 kuruş civarında indirim gelmişti.

Araç sahiplerine kötü haber! Motorin ve benzine zam geldi - Resim : 3

Araç sahiplerine üzücü haber

Son yapılan indirimin ardından bir süre zam haberi gelmemişti. 5 Ekim Çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere; benzin grubunda 62 kuruş, motorin grubunda 1,10 TL zam geldi. İşte, 5 Ekim 2022 güncel akaryakıt fiyatları..

5 EKİM 2022 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da bir litre benzin fiyatı 19,85 TL

İstanbul'da bir litre motorin fiyatı 24,15 TL

İstanbul Avrupa yakasında bir litre LPG fiyatı 11,35  TL oldu.