Alanyaspor Hatayspor maçı hangi kanalda? Alanyaspor Hatayspor maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

Alanyaspor ve Hatayspor , Türkiye Süper Ligi 22. hafta maçında karşı karşıya gelecek. Peki, Alanyaspor Hatayspor maçı hangi kanalda? Müsabakanın ne zaman saat kaçta olduğu araştırılıyor. Öyleyse Alanyaspor Hatayspor maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

Alanyaspor Hatayspor maçı hangi kanalda?

Alanyaspor Hatayspor Türkiye Süper Ligi 22. hafta maçında mücadele verecek. Maç ile ilgili detaylı araştırmalar yapılıyor. Futbolseverler ‘Alanyaspor Hatayspor maçı hangi kanalda?" sorusuna yanıt arıyor. Müsabakanın ne zaman başalayacağı da merak edilen bir diğer konu. Peki; Alanyaspor Hatayspor maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi? Futbolseverler kıran kırana bir mücadele için bekliyor. İşte, Alanyaspor Hatayspor maçı ilk 11'ler ve daha fazla bilgi...

Alanyaspor Hatayspor maçı hangi kanalda?

Alanyaspor Hatayspor maçı beIN Sports 1 kanalında canlı olarak yayınlanıyor. 

Alanyaspor Hatayspor maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

Alanyaspor Hatayspor maçı 20 Ocak Perşembe günü yani bugün Bahçeşehir Okulları Stadyumu'nda oynanacak. Alanyaspor Hatayspor maçı saat 17:00'de başlayacak ve Bein Sports 1 kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Futbolseverler “Alanyaspor Hatayspor maçı şifresiz mi?” sorusuna yanıt arıyor. Karagümrük-Beşiktaş maçı Bein Sports 1 üzerinden şifreli olarak yayınlanacak.

Alanyaspor Hatayspor maçının hakemi kim?

Türkiye Süper Ligi, Alanyaspor Hatayspor maçında Bahattin Şimsek düdük çalacak.

Alanyaspor Hatayspor maçı ilk 11'ler...

Alanyaspor Hatayspor maçı için geri sayım başlamışken Alanyaspor Hatayspor ilk 11’leri merak ediliyor. Alanyaspor Hatayspor maçı ilk 11’leri henüz belli olmadı. 

Alanyaspor Hatayspor maçı muhtemel 11'ler...

Alanyaspor: Serkan, Juanfran, Fatih, Furkan, Tayfur, Emirhan, Emre, Davidson, Efecan, Novais, Candeias

Hatayspor: Abdullah, Kamil, Burak, Fatih, Adekugbe, Boudjema, Ribeiro, Louis, Saba, Kahraba, Diouf