Alev Alev 5. Bölüm full izle

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Alev Alev 5. Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Alev Alev dizisi son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 3 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan Alev Alev 5. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı yeni dizi Alev Alev 5.bölümü yayınlandı. 3 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan Alev Alev dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Alev Alev dizisinin 5. bölüm tek parça linki…

Alev Alev 4.bölümde ne olmuştu?

Ozan sayesinde Çelebi'ye yakalanmaktan kurtulan Cemre, kızı Güneş'ten ayrılmak zorunda kalır. Ömer ise kendini çok büyük bir kumpasın içinde buldu ve sarnıcı kundaklama şüphesiyle gözaltına alınır. Bu sırada Ozan, Ömer’i kurtaracak delillerin peşine düşerken, Rüya da Ömer’i bir an olsun yalnız bırakmaz. Onun avukatlığını yapacağını söyler. Cemre'yi Ozan'ın evinde bulan Çelebi, onu vermesi zor bir kararla baş başa bırakır; Cemre, ya hapse girecek ya da eve dönecektir! Çiçek ise Atlas'ın, onun annesi olmadığını bildiğini öğrenir.

Hem Atlas'ın yardıma muhtaç hali hem Tomris'in anlattıkları, bunların üstüne Bülent'in evdeki varlığı Çiçek'i giderek zorlar. Çiçek, Bülent ile aynı evde kalamayacağını Tomris'e söyler ama Tomris Bülent'i göndermek için harekete geçer, ama sunduğu büyük teklife rağmen Bülent gitmeyi kabul etmez. Rüya, Ömer'in yangından kurtardığı bir tanığın ifade vermesini sağlayınca gözler Kayabeylilere çevrilir.

Serbest kalan Ömer, kendisine iftira atan kişinin Selim olduğunu anlayınca hesap sormak için onun karşısına çıkar ve ifadeyi İskender'in verdirdiğini öğrenir. Çelebi, Cemre'nin eve döneceğini zannederken Cemre, Çelebi'ye karşı vereceği mücadeleyi resmen başlatır. Basına açıklama yaparak Çelebi'nin onu zehirlediğini, psikolojik ve fiziksel şiddet uyguladığını herkese söyledi. Cemre'nin açıklama yaptığı anlar soluksuz izlenir.

Alev Alev dizisinin konusu nedir?           

Severek evlendiği kocasının psikolojik ve fiziksel şiddetinden muzdarip olan Cemre, küçük kızıyla birlikte bu yaşamdan kurtulmak istemektedir. Hayatın acı gerçekleriyle hiç yüzleşmemiş Rüya varlıklı bir ailenin kızıdır. Çiçek’in tek arzusu evlenip mutlu bir yuva kurmaktır. Bu üç kadının yaşamı bir yangınla sonsuza kadar değişecektir. Cemre, Rüya ve Çiçek hayata sıfır noktasından başlayıp kendilerini zorlu mücadelelerin içinde bulacaklar.

 Alev Alev 5. Bölüm izle

Alev Alev 5. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Alev Alev dizisi oyuncuları kimdir?