Aleyna Tilki sigara içerken görüntülendi!

Türk pop müziğinin genç yeteneği Aleyna Tilki, bugüne kadar sır gibi sakladığı sigara alışkanlığını ilk kez gizleyemedi. Emirgan'da görüntülenen genç şarkısı art arda sigara içti.

Google Haberlere Abone ol

Gençlerin kendisine rol modeli olarak seçtiği genç şarkısı Aleyna Tilki, Emirgan'daki bir mekanda yemek yedikten sonra üst üste sigara yakarken görüntülendi. 20 yaşındaki şarkıcı, bugüne kadar sigara alışkanlığını herkesten saklamıştı.

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; yemek sonrası sohbet eden Tilki, "Genelde avokadolu tost yiyorum, bazen de kendimi şımartmak için tatlı yiyorum. İyi ki beni yemek yerken çekmediniz, kendimden geçiyorum" dedi.

20 yaşında olan genç şarkıcı, yemek sonrası art arda sigara içti. İlk kez sigara içerken görüntülenen Tilki, soruları geçiştirdi.

İş için Londra'ya gidecek olan ve pandemiden dolayı uçuşların yasaklandığını belirten Aleyna Tilki, "Londra'da 2. dalga başlamış, o yüzden iptal oldu. Biz de öyle bir sistem kurduk ki, birbirimize bilgisayardan bağlanıyor ve çalışmalarımızı öyle yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülenen Tilki, 1300 TL değerindeki kaçmış görüntüsü olan çorap ile ilgili konuştu.

Tilki, "Benim çoraplarımın hepsi yırtık, düz çorabım yok. Her giydiğimde yırtılıyorlar. Ben yine de giyiyorum. 1300 TL'lik çorabın kumaşı iyiyse öder ve alırım" açıklamasını yaptı.