Belalı Karakol filmi konusu nedir, oyuncuları kimdir? Belalı Karakol filmi hangi ülke yapımı?

Joe Carnahan'ın 2021 yapımı Belalı Karakol filmi bu akşam tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Oyuncu kadrosunda Gerard Butler, Frank Grillo ve Alexis Louder'in bulunduğu Belalı Karakol filmi konusu nedir, oyuncuları kimdir? Belalı Karakol filmi hangi ülke yapımı?

Kaynak: tv100.com

Bu akşam saat 20:00'de Star Tv ekranlarında yayınlanması beklenen Belalı Karakol filminin detayları merak konusu oldu. 2021 yılında gösterime giren, yönetmen koltuğunda Joe Carnahan'ın oturduğu Belalı Karakol filmi konusu nedir, oyuncuları kimdir? Senaryosunu Joe Carnahan ve Kurt McLeod'un kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı  Gerard Butler, Frank Grillo, Alexis Louder gibi isimler yer alıyor. Gerilim, Aksiyon türündeki Belalı Karakol filmi nerede çekildi? Detaylar haberimizde...

BELALI KARAKOL FİLMİ KONUSU NEDİR?

“Belalı Karakol” filmi , küçük bir kasabada profesyonel bir tetikçi, profesyonel bir katil, çaylak bir kadın polis ve kaçacak yeri kalmayan bir dolandırıcı arasında yaşanan savaşa odaklanıyor. Kurnaz bir dolandırıcı olan Teddy Murretto, ölümcül bir suikastçı olan Bob Viddick'ten kaçmaya çalışır. Bunun için Teddy küçük bir kasaba polis karakolunda saklanmak için bir plan yapar. Ancak kararkola gittiğinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Polis karakolunda yaşanan beklenmedik olaylar büyük bir ölüm kalım savaşı yaşanmasına neden olur.

BELALI KARAKOL FİLMİ OYUNCULARI KİMDİR?

  • Gerard Butler
  • Frank Grillo
  • Alexis Louder
  • Toby Huss
  • Chad L. Coleman
  • Ryan O'Nan
  • Jose Pablo Cantillo
  • Kaiwi Lyman

BELALI KARAKOL FİLMİ HANGİ ÜLKE YAPIMI?

Bir ABD yapımı olan ”Belalı Karakol'' filminin yönetmenliğini Joe Carnahan üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise; Gerard Butler, Frank Grillo, Alexis Louder gibi isimler yer alıyor.

Kadıköy’de kafede kadın cinayeti 13 Ağustos 2022 sular ne zaman gelecek? İlk kadın general ataması! Damat Dehşeti! 2 ölü, 1 yaralı! Sağanak yağış geliyor! Benzine 1 lira 10 kuruş zam geldi!