İşte fiyatı! Merakla beklenen AirPods 3 tanıtıldı

Dünya teknoloji devi Apple'ın merakla beklenen 3. Nesil AirPods kulaklığı etkinlikle tanıtıldı

İlk nesli 2016 yılında piyasaya sunulan AirPods,'un ikinci jenerasyonu 2019 yılında kullanıcılara sunulmuştu. İki yıldır tam kablosuz kulaklık modeli üretmeyen Apple, gerçekleştirdiği Unleashed etkinliği ile 3. Nesil AirPods'unu tanıttı.

Sızıntılar doğru çıkmadı

Apple'ın neredeyse çıkarttığı tüm ürünler için 'mühendislerden gelen bilgiye göre'denilerek yeni ürünün nasıl olacağına dahil tahminlerde bulunuluyor. 3. Nesil AirPods için de bu tahminlerde bulunulmuştu. Ancak iddia edilenin aksi bir durum gerçekleşti.

İddialarda, yeni ürünün silikon kulak uçlarıyla geleceği söyleniyordu fakat kulaklıkta silikon uçlar bulunmuyor.

6 kat artırıldı

AirPods 3, açıklanan bilgiye göre 5 dakikalık şarj ile 1 saatlik kullanım imkânı sunuyor. Dinleme süresi de 6 kat artırılmış olarak tüketicilerine sunuldu. Kablosuz şarj destekli kutusu ise cihazı toplamda 4 defa şarj etme özelliğine sahip.

AirPods 3 özellikleri

İşte AirPods 3'ün fiyatı

AirPods 3, 179 dolar başlangıç fiyatıyla satışa çıkacak. Türkiye de ise yaklaşık 2 bin TL civarında olması bekleniyor.

Karan Özçivit'ten kahkaha attıran cevap! 7 Aralık reyting sonuçları açıklandı! Zirvede... Sigaraya zam geldi mi? Sigara zammı ne kadar oldu? Ezgi Çağlar'dan dudak ısırtan paylaşım! Hafsanur Sancaktutan süper minisiyle mest etti Hülya Avşar ve Müjde Ar'ın gizli fotoğrafları...