Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler itirafıyla şaşırttı “Aldattım"

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler Aslı Şafak'ın "İşin Aslı" adlı programına konuk oldu. Sosyal medya fenomeni Berfu Yenenler, "Hiç aldattın mı?" sorusuna verdiği cevapla herkesi şaşırttı.

Kaynak: tv100.com

Oyuncu Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler geçtiğimiz haftalarda Miss Turkey 2021'in sunuculuğunu yapmıştı. Yaptığı açıklamalar ve paylaştığı fotoğraflarla gündemden düşmeyen Berfu Yenenler Aslı Şafak'ın programına konuk oldu.

"Hiç aldattın mı?" sorusuna "Aldattım" diyerek cevap veren ünlü fenomen Berfu Yenenler herkesi şaşırttı.

"ALDATMIŞIMDIR YA"

Soru cevap bölümü bittikten sonra Aslı Şafak'ın "Kimi aldattın?" sorusuna ise Yenenler, "Aldatmışımdır ya. Ergenlikte, lise zamanlarında muhakkak birini duygusal olarak aldatmışımdır.

Onunlayken bir başkasından hoşlanmışımdır. Öyle aldatmaktan bahsediyorum" ifadelerini kullandı.

“KENDİMİ NE ZAMAN SANA BIRAKSAM ÇOCUĞUMUZ OLUYOR”

Geçtiğimiz haftalarda eşiyle birlikte Miss Turkey 2021'in sunuculuğunu yapan Berfu Yenenler, Eser Yenenler'e "Kendimi ne zaman sana bıraksam çocuğumuz oluyor" diyerek uzun süre gündemden düşmemişti. Kaynak:Haberler

2 bin 300 yıllık 'Zindan Kapı' dan müjde! Düğün savaş alanına döndü! 1 ölü 5 yaralı... Bursa'da korkutan yangın! Son Yaz 26. Bölüm izle (Final) Kardeşlerim 24. Bölüm izle PSV Eindhoven-PEC Zwolle canlı izle