Karadeniz'in ünlü sanatçısı Ayhan Alptekin hayatını kaybetti

Karadeniz'in en sevilen isimleri arasında yer alan Rizeli sanatçı Ayhan Alptekin hayatını kaybetti. Alptekin bir süredir rahatsızlıkları nedeniyle tedavi görüyordu.

Kaynak: tv100.com

Rize'nin sevilen sanatçılarından Ayhan Alptekin, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tedavi gördüğü Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

Alptekin'in cenazesinin yarın (7 Temmuz Çarşamba günü) öğle namazına müteakip Ardeşen ilçesi Merkez Camiinde kılındıktan sonra aynı ilçedeki Ortaalan Köyündeki aile kabristanlığına defnedilecek.

Ayhan Alptekin kimdir?

Ayhan Alptekin 1965 yılında Rize'nin Ardeşen ilçesinde dünyaya geldi. Küçük yaşlarda müzikle tanışan Alptekin, 1982'de Grup Yıldızlar adlı müzik grubunu kurdu. Grup Yıldızlar ile Artvin ve Rize'de düzenlenen düğün ve festivallerde sahne aldı. Evli olan Alptekin iki kız ve iki erkek olmak üzere 4 çocuk babasıydı.

Ayhan Alptekin
Berfu Yenenler itirafıyla şaşırttı “Aldattım" Meksika ABD'den yardım istedi! Hande Yener Jartiyerli kostümüyle nefes kesti! 24 Eylül Cuma reyting sonuçları açıklandı mı? Mizuho bankasına 'iş geliştirme' emri verildi! Fatih'te korkutan yangın!