Sinan Akçıl: Burcu'yla korona olduk, 10 gündür onun kokusunu alamıyorum

Eşi Burcu Kıratlı ile korona virüs geçirdiklerini açıklayan ünlü müzisyen Sinan Akçıl, hastalık süreciyle ilgili neler anlattı?

This browser does not support the video element.

Son olarak bir kozmetik markasının yüzü olan Burcu Kıratlı, şubat ayında 2. kez nikah masasına oturduğu ünlü müzisyen Sinan Akçıl’la Levent’te kameralara takıldı. Evlendikten sonra yeniden eski oturduğu binaya taşınan Sinan Akçıl’ın koşarak içeri girmesi dikkat çekti. Kapıda eşini bekleyen Akçıl, kameralara el salladı. Sinan Akçıl muhabirlere takıldı ve “Kondüsyonunuzu ölçtüm” dedi.

Ünlü müzisyen eşiyle beraber korona virüsü atlattıklarını açıkladı. Akçıl “10 gündür Burcu’nun kokusunu alamadığım için çok üzgünüm” dedi. Sinan Akçıl bir çekim için güneye gideceklerini anlattı. Burcu Kıratlı, eşinin 20 Mayıs’taki 39. yaş günü için özel bir sürpriz hazırladığını da belirtti.

Hande Doğandemir'in isyanı Nil Karaibrahimgil'in aile saadeti... Birce Akalay'a İbrahim Çelikkol sürprizi... Bergen rolü Gökçe Bahadır'a mı teklif edildi? Perihan Savaş yeni diziye mi başlıyor? Magazin Turu: Bu hafta kim, nerede görüntülendi?