Tayland'da öğrencilere Pfizer-BioNTech aşısı yapıldı

Tayland'da öğrenciler, aşılarını yaptırmak için başkent Bangkok'taki bir kongre salonunda toplandı. İlk doz aşılarını yaptıran ve yaşları 12 ila 17 arasında değişen öğrencilere, Pfizer-BioNTech uygulandı

Tayland'da, koronavirüs yüzünden bu güne kadar 7 milyondan fazla vaka ve 18 binin üzerinde ölüm yaşandı. Salgınla mücadelenin devam ettiği ülkede aşılanma sırası öğrencilere geldi.

Kongre salonu aşılama merkezine dönüştürüldü

Öğrenciler, aşılarını yaptırmak için başkent Bangkok'taki bir kongre salonunda toplandı.  Öğrencilerden sıralarının gelmesini beklerken, bazıları da aşıdan sonra olası bir yan etkiye karşı bir süre salondan ayrılmadı.

İlk doz aşılarını yaptıran ve yaşları 12 ila 17 arasında değişen öğrencilere, Pfizer-BioNTech uygulandı. Tayland'da okulların kasım ayında açılmasına karar verildi.

Serdar Ortaç'ın eski eşinden iç çamaşırsız poz! Karan Özçivit'ten kahkaha attıran cevap! 7 Aralık reyting sonuçları açıklandı! Zirvede... Sigaraya zam geldi mi? Sigara zammı ne kadar oldu? Ezgi Çağlar'dan dudak ısırtan paylaşım! Hafsanur Sancaktutan süper minisiyle mest etti