Annesinin bahçesindeki ilginç kokuyu fark eden adam kavanozun içinde kopmuş penis buldu

Arjantin'in Buenos Aires eyaletinde bir bahçıvan annesinin bahçesinde kavanozun içinde 'kopmuş penis' buldu. Arjantin polisi olay hakkında soruşturma başlattı. Yaşanan korkunç olay 1990'lı yıllarda kocasının penisini bıçakla kesen Lorena Bobbitt'i hatırlattı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Arjantin'in Buenos Aires eyaletinde Balcarce'de yer alan annesinin evinin bahçesinde yabani otları biçen bir bahçıvan burnuna ilginç bir kokunun geldiğini fark etti. Bahçıvan, bir kavanozun içinde 'kopmuş penis' buldu. Bahçıvan olay üzerine polise ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis soruşturma başlattı. 

Şoke eden keşif, Atlantik Okyanusu kıyı beldesi Mar de Plata'nın yaklaşık 30 mil batısında, Buenos Aires eyaletindeki bir kasaba olan Balcarce'deki bir mülkte meydana geldi.

Yerel raporlara göre bahçıvanın 3 ay sonra ilk kez annesinin bahçesindeki çimleri biçmek isterken içinde kopmuş penisin yer aldığı kavanozu kazara kırdığı öğrenildi. Gördüğü karşısında şok geçiren bahçıvan polise ihbarda bulundu. Olay yerine gelen adli tıp uzmanları kavanozu ve içindekileri soruşturma için teslim aldı. 

 

“İnsan kalıntılarının keşfi”  kategorisinde başlatılan mahkeme soruşturmasına rağmen kopmuş penisin kime ait olduğu öğrenilemedi. Yetkililer ise konuya dair resmi bir açıklama yapmadı.

Polis şu an bahçede ne olduğunu anlamaya çalışıyor ve çeşitli soruşturma hatlarını takip ediyor. Kavanozun içinde yardımcı bir sıvının da yer aldığı ve bu sıvının penisi uzun bir süre korumuş olabileceği tahmin ediliyor.

 

Kiralık işçi olduğu öğrenildi...

Korkunç olayın yaşandığı evde kimin yaşayıp yaşamadığı belli değil. Yerel bir rapora göre kopmuş penisi bulan adam ev sahibinin oğlu değil, kiralık bir işçi çıktı.

 

Yerel medyada, polisin kavanozdaki penis ile ilgili internet üzerinden yaptığı inceleme sonucu, olayın perde arkasında Amerikalı Lorena Bobbitt'in olduğu yayınlandı.

John ve Lorena Bobbitt çifti kimdir?

23 Haziran 1993 akşamı John Bobbitt yatağında huzur içinde uyurken karısı Lorena Bobbitt yatak odalarına girip penisini bıçakla kesti.Kocası acı içinde kıvranırken, Lorena  kocasının kopmuş uzantısını bir tarlaya attı.Sonra bir arkadaşının evine gitti ve kocasının penisinin dinlendiğini düşündüğü yerin kaba bir tanımını sunarak polisi aramasına izin verdi.

Olay, ulusal manşetlerde bulunup CNN'de neredeyse sürekli yayınlandığı için çifti kötü muameleye maruz bıraktı. Lorena Bobbitt, John'un yıllarca kendisine fiziksel ve duygusal olarak kötü niyetli olduğunu ve saldırı gecesi ona tecavüz ettiğini iddia etti.

 

Kocasını cinsel olarak yaralayan kadın görülen davada 'delilik' nedeniyle beraat etti. Çift 1995'te boşandı ve John, Frankenpenis adlı bir yetişkin filminde rol aldı.

 John Bobbitt ve Lorena Bobbitt Bugün Nerede?

2016 itibariyle John Bobbitt'in bekar olduğu ve sürekli nakit sıkıntısı yaşadığı öğrenildi. Penisini büyüten cerraha geri dönen John'ûn ve penisi ameliyatla tekrar yapıldı ve orijinal boyutuna geri döndü.  Lorena Bobbitt ise boşandıktan sonra kızlık soyadını kullanmaya ve bir güzellik salonunda çalışmaya başladı.