Aşk yaşadıkları iddia edilmişti! Tuba Büyüküstün ile Murat Boz'dan ilk poz geldi!

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün Another Self adlı dijital dizide birlikte rol aldığı Murat Boz ile aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İkilinin yan yana verdiği ilk poz ise hayranlarını heyecanlandırdı. İşte detaylar...

Tuba Büyüküstün ile Murat Boz'dan ilk poz geldi!

Aslı Enver'den ayrıldıktan sonra uzun süredir yalnız olan şarkıcı Murat Boz ile geçtiğimiz yıl Umut Evirgen ile ilişkisini noktalayan oyuncu Tuba Büyüküstün'ün aşk yaşadığı iddia edildi. 

Netflix'in yeni dizisi 'Another Self'te birlikte ekrana çıkmaya hazırlanan Tuba Büyüküstün ile Murat Boz, önceki akşam rol arkadaşlarıyla Alaçatı'da buluştu. Geçtiğimiz haftalarda çıkan aşk dedikodularının ardından ikilinin yan yana verdiği poz ise hayranlarını heyecanlandırdı.

Netflix'in yeni dizisi ‘Another Self'de yer alacak ikilinin aşk yaşadığı hatta geçtiğimiz ay da Beykoz'daki bir mekanda baş başa yemek yediğine ilişkin haberler basına yansımıştı. Taraflardan konuyla ilgili açıklama gelmezken, Büyüküstün ve Boz önceki akşam da Alaçatı'daydı.

Dizideki rol arkadaşlarıyla bir araya gelen ikiliden Murat Boz, ilk kez Büyüküstün ile fotoğrafını paylaştı.

Aşk yaşadıkları iddia edilmişti! Tuba Büyüküstün ile Murat Boz'dan ilk poz geldi! - Resim : 2

Çiftin yan yana oturması da dikkatlerden kaçmazken, takipçileri Büyüküstün ve Boz'un birbirlerine yakıştıklarına dair yorumlarda bulundu.

Büyüküstün, 2011'de evlendiği oyuncu ve yönetmen Onur Saylak'tan 2017'de boşanmıştı. Haklarında zaman zaman boşanacaklarına dair haberler çıkan ancak her seferinde iddiaları yalanlayan çift, evliliklerini tek celsede noktalamıştı.

Aşk yaşadıkları iddia edilmişti! Tuba Büyüküstün ile Murat Boz'dan ilk poz geldi! - Resim : 4

 Kaynak: Habertürk