Araplar ona hayran! Türk müzisyen takipçi sayısıyla Tarkan'ı bile zorladı

Sosyal medyada takipçi sayısı ile dikkat çeken Nasuh İstanbuli, Tarkan'ı bile zorladı. Özellikle Arapların hayran olduğu ünlü müzisyen Instagram takipçi sayısıyla şaşırttı.

Araplar ona hayran! Türk müzisyen takipçi sayısıyla Tarkan'ı bile zorladı

Sosyal medya takipçi sayısı artık günümüz açısından son derece önemli. Bir de ünlü bir isimseniz bu önem ikiye katlanıyor. Megastar Tarkan'ın Instagram'da 5 milyon 700 bin takipçisi bulunuyor. Ona yakın isim ise şaşırttı. Özellikle Arapların çok sevdiği müzisyen Nasuh İstanbuli takipçi sayısı ile Tarkan'ı bile zorladı. 

Nasuh İstanbuli, Tarkan'a yaklaştı

Yaptığı müzikler ile özellikle Arap ülkelerinde çok fazla hayranı bulunan, sosyal medyayı faal kullanan ve yaptığı paylaşımlarla her geçen gün takipçi sayısını arttıran Nasuh İstanbuli, 5 milyon 400 bin takipçi sayısını geçti. 5 milyon 700 bin takipçili Türkiye’nin mega starı Tarkan’ı yakalayan İstanbuli, sadece Türkiye’de değil, dünyanın farklı ülkelerinde de sevilerek takip ediyor. İstanbuli, 3 farklı dil ile paylaşımlar yaparak, farklı coğrafyalardan da takipçi almaya devam ediyor. Şiir ve müzik üzerine farklı yorumlar yaparak takipçilerine hemen hemen her gün yeni paylaşımlarla etkileşimi arttırıyor.
Bunun dışında özel bir TV kanalında yaptığı röportajlarla da gündeme gelen İstanbuli, medya sektöründe de faaliyet gösteriyor.

Araplar ona hayran! Türk müzisyen takipçi sayısıyla Tarkan'ı bile zorladı - Resim : 1
Araplar ona hayran! Türk müzisyen takipçi sayısıyla Tarkan'ı bile zorladı - Resim : 2