Nefesler tutuldu! Çukur'un yeni bölümünde yer yerinden oynayacak!

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un yayımlanan 4.Sezon 25.Bölümü nefesleri kesecek.

Nefesler tutuldu! Çukur'un yeni bölümünde yer yerinden oynayacak!

Her Pazartesi akşamı Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 4.Sezon 25.Bölümünün ön izleme sahnesi yayımlandı. 

Birçok ünlü ismin aynı projede buluştuğu Show TV'nin heyecanla izlenilen dizisi Çukur'da bu hafta neler yaşanacağı da merak konusu oldu.

Diziye adeta damga vuracak!

Mayıs ayında final yapacak olan dizide Yamaç ve Efsun’un karşılaşma sahnesi izleyenlerin nefesini kesecek.

Vartolu’nun Kulkan’ı kovaladığı heyecan dolu sahnede Yamaç’ın ortaya çıkmasıyla nefesler tutuluyor. Kulkan’ı yakalayan Yamaç öfkesine hakim olamazken, intikamını nasıl alacağı merakla bekleniyor. 

Peki bu hafta Çukur'da neler yaşanacak?

Yamaç’ın yaşadıklarını öğrenen Vartolu, Kulkan’ı bulmak için harekete geçecek. Vartolu’nun niyetini öğrenen Amca, kendi kozunu kullanarak herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacak. Çukur’da olanları kendi gözleriyle gören Yamaç’ın Sultan’la yaşadığı yüzleşme merakla beklenecek. Yamaç, duygu dolu anların sonunda Amca’nın evde yarattığı değişime şahit olacak.

Nefesler tutuldu! Çukur'un yeni bölümünde yer yerinden oynayacak! - Resim : 2

Yamaç’ın Amca’nın tarafında yer alacağını düşünen Cumali, verdiği sürpriz kararla büyük bir adım atmak için harekete geçecek. Günden güne kendi sonuna yaklaştığını fark eden Kulkan, hayatını kurtarmak için sürpriz bir isimden yardım isteyecek. Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun’un karşılaşma sahnesi ise nefesleri kesecek.

Nefesler tutuldu! Çukur'un yeni bölümünde yer yerinden oynayacak! - Resim : 3