Arka Sokaklar 566. Bölüm full izle

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 566. Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Arka Sokaklar dizisi son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 20 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Arka Sokaklar 566. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

İzleyiciler tarafından 2009 tarihinden beri sevilerek izlenen Arka Sokaklar dizisi 566.bölümü yayınlandı. 20 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Arka Sokaklar dizisinin 566. bölüm tek parça linki…

Arka Sokaklar 565. Bölümde ne olmuştu?

Engin Müdürün akıllı planıyla Rıza Baba, Civan'ın elinden kurtulmayı başarır. Bu ustaca plan sonrası Civan ölürken kardeşi Nuran da tekrar hapsi boylar. Servan, Civan'ın da bağlı olduğu örgütün üst düzey sorumlusudur ve bu başarılı baskın Servan'ın canını sıkar. İntikam almak için yemin eden Servan’ın ilk hamlesi ise, Ümit Amir olur. Nuran'ı adalete teslim edip Ankara'ya doğru yola çıkan Ümit Amir’i hava alnında sahte polisler durdurur. Terör örgütünün adamlarının durdurduğu taksiye Servan girer. Ümit'i rehin alan Servan, ekibe Ümit Amir’in infaz videosunu yollar. Görüntüleri izleyen ekip nefretle dolar. Eylemlerine devam eden Servan’ın sıradaki hedefi Rıza Baba’dır. Rıza Baba ve ailesi içeride uyurken Servan, Rıza Babaların evini ateşe verir.

Arka Sokaklar 566. Bölüm izle

Arka Sokaklar 566. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Arka Sokaklar dizisinin konusu nedir?  

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz.
İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Baş komiser Rıza Baba olur. Rıza Baba; genç, enerjik ve yakışıklı komiser Murat’a, ekibe yeni katılan çiçeği burnunda polis memuru Zeynep’e, hayatla ve kendisiyle yaşadığı problemler yüzünden kimi zaman kontrolden çıkabilen Mesut’a ve kalabalık ailesiyle İstanbul’da geçim derdine düşmüş saf-temiz yürekli Hüsnü’ye; kısacası tüm ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Bazen aynı mutluluğa kadeh kaldıracak, bazen de aynı gözyaşını paylaşacaklar. ‘Birliktelik ruhu’ ve ‘mücadele azmiyle’, hem kendi hayatlarında hem de şehir-i İstanbul’da yollarını bulmaya çalışacaklar.

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları kimdir?

  • Rıza Soylu – Zafer Ergin
  • Mesut Güneri – Şevket Çoruh
  • Hüsnü Çoban – Özgür Ozan
  • Ali Akdoğan – Alp Korkmaz
  • Hakan Çınar – Ozan Çobanoğlu
  • Selin Demirci – Oya Okar
  • Bahar Ayan – Merve Oflaz
  • Cemal Şahin – Yiğitcan Ergin
  • Ezgi Vural – Ela Yörüklü