Semiha Yankı: Evimde saldırıya uğradım, terasta çırılçıplak kaldım

Armağan Çağlayan'ın youtube kanalı olan 'dur bi dinle'ye konuk olan Semiha Yankı başından geçen korkunç olayı ilk kez anlattı. Semiha Yankı evimin terasında cinsel saldırıya uğradığını ve bu olay yüzünden 8 sene psikoloğa gittiğini açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Ünlü Şarkıcı Semiha Yankı, Armağan Çağlayan'ın youtube kanalına konuk oldu. Abisini sahneden nasıl kaybettiğini anlatan Yankı, daha sonra ise bir inşaat işçisi tarafından Çengelköy'deki evinde cinsel saldırıya uğradığı olayı anlattı. 

Semiha Yankı hayatının dönüm noktası olan bbisi Metin Yankı'yı sahnede gözünün önünde kaybettiği anları şöyle anlattı. 

"O gece bende sahnedeydim. Sahnede gözümün önünde oldu o olay. Abimin boynu kırıldı. Omurilik küçük beyinciğe saplanmış, baştan aşağısı felç oldu. Aynı zamanda kaburga da kırılıp akciğere saplanınca hem beyin kanaması hem de iç kanamasıyla kaybettik. 

Çok kötü bir süreçti. 49 sene oldu. Yapılacak bişey yoktu. Babamın dengesini kaybetmesiyle alakalı, bir de çalıştığı mekanın tavanı alçak. Babam 1.90 boylarında, abim ise 1.70’lerde. tavan ise 2.50 filan. Yani ayakta dengede durmaya çalışırken abim ayağını tavana vurunca babamın başındaki Demir ile tavan arasına boynu kırılıyor.

Bu numara belki de hayatında yüzbin defa yapılmış bir numara. Ama ecel geldimi yapacak birşey yok. 

"8 sene psikoloğa gittim"

Çengelköy’deki evimde inşaat işçisinin saldırısına uğradım 8 sene psikoloğa gittim.

Bu terastaki olayda ben Çengelköy'deki evime taşındım zaman karşıda inşaat var. Oradaki bir amela takmış bana kafayı. 

Evdeki çalışan kadın markete yolladım çalışan kadına kendi bizim size bir sevgili bulmuş Kadın gidiyor gelmiyor marketten.

Gitse ve gelse bir şey yok. Cenk Koray’ı toprağa verdiğimiz gün ben evde terasta oturdum. Kadını beklerken biri geldi arkadan.

Senle konuşmak istiyorum dedi kafa bir dünya. Ne istiyorsun filan dedim. Ben sana aşık oldum dedi. daha Sorna biz boğuşmaya başladık. Elimi balkonun ferfojesine taktım. 

Terasta çırılçığlak kaldım

Adam benim üzerimi parçalarken sesimin feryadına evdeki çalışan kızın aşık olduğu adam koşmuş. Geliyor bana doğru. Adam kafasına tekme atıyorlar beni bırakmıyor. O kadar uyuşmuş. Yapışmış bana benle beraber kalkıyor benle beraber iniyor. 

Sonra beni bir şekilde kurtardılar. Ben çırılçıplak kaldım paramparça terasta.  İçeriye koştum ruhsatlı silahım vardı onu aldım. Sonra bu adamı yakalayıp hapse attılar.

Nakıs teşebbüs olduğu için 3,5 sene yedi ve çıktı. Şimdi kimbilir hangi kadının başına bela olmuştur. Bu olay sebebiyle ben 8 sene psikoloğa gittim, tedvai gördüm"