'2014'e kadar yatalak kaldım' diyen rapçi Yener Çelik'in dram dolu hayatı duygulandırdı!

Armağan Çağlayan'ın Youtube'da yayınlanan 'Gör Beni' programına konuk olan ünlü rapçi Yener Çelik, hayatının kırılma noktasını anlattı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Rap müziğin sevilen isimlerinden Yener Çelik, Armağan Çağlayan'ın Youtube'da yayınlanan 'Gör Beni' programına konuk oldu. Vücudunda 36 parça kırık olduğunu söyleyen Çelik, yaşadığı tüm zorlukları anlattı. 

İşte ünlü rapçi Yener Çelik'in açıklamaları:

"Lise mezunuyum. Eşim beden eğitimi öğretmeni. İki kardeşiz. Abim normal insan, kimya öğretmeni. Her ailenin istediği bir çocuk. Ben de sorunlu bir çocuk değilim ama aykırıyım.

"Kenar mahalle insanıyız"

"Kenar mahalle insanıyız. Bit sorunu vardı bizim dönemlerde. Bize bulaşmasın diye patır patır kazıdık kafayı. Şimdi moda oldu. Zorlukları kendimde artıya çevirdim. Benim için zorluklar öğretmenim. İşsiz kalınca İstanbul'a geldim. Doldurmadığım CV, bırakmadığım fabrika kalmadı. Evde tırnaklarımı yiyorum 'ben niye başarılı olamıyorum' diye. Çünkü iyi müzik yaptığımı biliyorum. 'Savaş, savaş alanında kazanılır. Evde boş boş oturarak değil' dedim. Burada da büyük bir savaş var."

"Hayatım patronumu tanıdığım gün değişti. Yıl 2008. Hakkını asla yemem. İlk albümüm 'Sus' 1995 yılında, bir lira bile kazanmadım. Sonra işporta rap albümünü çıkardım. Her şeyini kendim yaptım"

"2014'e kadar yatalak kaldım"

"2012 yılında İstanbul'dan İzmir'e giderken büyük bir trafik kazası geçirdim. 2014'e kadar yatalak kaldım. Şimdi de bastonla hayatıma devam ediyorum. İki yıl yatalak kalınca en güzel şarkımı çıkardım; 'Siyah Beyaz'. Şu anki Yener Çevik ikici kırılmayla ortaya çıktı."

"36 parça kırığım var"

"36 parça kırık var; Omuz, kalça, diz altı... Bütün sağ taraf. Allah'tan kalçada titanyum var. Jennifer Lopez'den daha pahalı."

"Ağır Müslümcüyüm. Yaptığım müziğin sound'unda da arabesk var. Bunu ilk yapan da benim, patenti bana ait. 1995'te albüm yapmaya başladım ama 2014'ten beri evimi geçindirecek parayı kazanabiliyorum, dijitalden."