Atiye anlattı, Ceyda Düvenci şoke oldu! Ünlü şarkıcıdan şaşkına çeviren itiraf! Film gibi olay!

Sevilen şarkılara imza atan Atiye Ceyda Düvenci'nin "Bambaşka Sohbetler" programına konuk oldu. Ünlü şarkıcının programdaki itirafları gündeme oturdu. Atiye, film gibi hayatını anlatınca Ceyda Düvenci şoke oldu.

Atiye anlattı, Ceyda Düvenci şoke oldu!

Ceyda Düvenci'nin sunuculuğunu üstlendiği "Bambaşka Sohbetler"in bu haftaki konuğu bir döneme damga vuran Atiye'ydi. Hayatı ve kariyeriyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Atiye'nin ailesiyle ilgili itirafı programa damga vurdu.

Prodüktör ve müzik yönetmeni Erol Sebebci'yle evlendikten sonra gözlerden uzak yaşamaya başlayan Atiye bir ablasının olduğunu yıllar sonra öğrendi.

"Benim bir ablam varmış"

Ünlü şarkıcı "Ya bir dönüm noktası değil ama, çok önemli bir gelişme oldu. Enterasan bir gelişme oldu hayatımda çok anlatmadım bir şey. Bu gelişme beni pek üzmedi. Tam tersi hayatıma renk kattı. Benim bir ablam varmış. Ve biz senelerce aynı şehirde yaşayıp birbirimizden haberimiz yokmuş. Ve işin en ilginç tarafı onun da müzikle ilgileniyor olması. O da müzisyen piyano çalıyor besteleri var. Birkaç sene önce birbirimizi bulduk" dedi.

Atiye şöyle devam etti; "Babam yıllar önce söylemişti, 'kardeşiniz olabilir' diye. Aile içinde konu yoğun olarak açılmadı. Araştırdım ve ablamı buldum. Ablam Mrijina için büyük bir şok oldu. İnanmadı bize. Türkçe bilmiyor, bir Alman gibi yetişmiş" dedi.