Skandalı Esra Erol'da gözyaşlarıyla anlattı: Eşim kardeşimin karısıyla köy evinde 6 saat...

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında yine akıl almaz konu işlendi. Programa konuk olan Mualla Hanım, eşinin kardeşinin karısıyla birlikte olduğunu açıkladı. İşte skandalın tüm detayları...

Skandalı Esra Erol'da gözyaşlarıyla anlattı: Eşim kardeşimin karısıyla köy evinde 6 saat...

Esra Erol'un programına konuk olan Mualla Hanım, eşi Hüseyin ve kardeşinin karısı Pınar'ı birlikte kaçtığını söyleyerek, "Eşim bir kere kardeşimin karısını alıp tek odalı köy evine götürdü ve 6 saat birlikte oldular. Şimdi de birlikte yaşıyorlar" dedi.

"Birlikte yaşıyorlar"

Programa katılan Mualla Hanım, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Kadının sesi olmalıyız dediniz, bende o yüzden buradayım. Eşim beni kardeşimin karısıyla aldatıyor. Bunları ben tek tek kanıtladım. Sizin ekibinize de yolladım her fotoğrafı. Birlikte yaşıyorlar şuan da. El ele kol kola geziyorlar Esra Hanım. Böyle bir rezillik olabilir mi?"

"El ele geziyorlar"

"Kardeşimin de benim de çocuklarımız var. El ele geziyorlar. Ben hep şüpheleniyordum. Sabahlara kadar telefonla konuşuyordu bir de utanmadan beni suçluyordu. 'Eşya aldırdın bana, borç yaptırdın' dedi bana."

"Hayatımın Anlamı' diye kaydetmiş"

Kardeşinin eşinin göğsünden bir telefon düştüğünü anlatan Mualla Hanım, sözlerine şöyle devam etti:

"Telefonda sadece bir isim kayıtlı. 'Hayatımın Anlamı' diye kaydetmiş. O da benim eşimin numarası. Böyle rezillik olabilir mi? Bir de kardeşimle bir araya geldik sorduk 'Bu telefon ne Pınar' diye. Beni suçladı. Güya ben koymuşum kadının göğsüne telefonu, her şey benim bir oyunummuş."

"6 saat boyunca..."

"Ailecek pikniğe gittik. Eşimin kardeşi Pınar, 'Ben üşüdüm' dedi, eşim kalktı ceketini verdi. Bende dedim ki, "Çok üşüdüm ayaklarım soğudu. Çorabını verir misin?" dedim, bana hakaret etti. Sosyal medyada ise ortak paylaşımları var birde. Ben bunları takip ettim Esra Hanım, kadını otelden aldı sonra eşimin bir odalı köyde evi var. O kadınla birlikte oraya gittiler. 6 saat boyunca orada kaldılar. Ben her şeyi tek tek fotoğrafladım. Savcılıkta şimdi o görüntüler."

Boşanmak istediğini açıkladı

Mualla Hanım, eşinin koluna 'Pınar' yazdırdığını da dile getirdi. Boşanmak istediğini açıklayan Mualla Hanım, daha fazla dayanamayınca canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı.