Ebru Şahin'in yeni dizisi Destan ne zaman başlayacak? Destan dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

ATV'nin yeni dizisi Destan ile ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hercai dizisindeki Reyyan rolüyle adından söz ettiren Ebru Şahin dizinin başrolünde yer alacak. Bozdağ Film tarafından çekilecek Destan dizisinde başrolde yer alacak. Peki, Destan dizisi ne zaman başlayacak?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

ATV'nin yeni dizisi Destan ile izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Adı ilk önce Akkız Destanı olarak açıklanan, daha sonra Destan olarak değiştirilen dizi Türklerin İslamiyet'i kabul etmesinden daha önceki 9. yüzyılda geçen hikayede bir genç kız ile bir hanın oğlunun aşkını anlatacak.  Bozdağ Film imzalı “Destan” dizisi çekimleri başladı. Destan dizisi ne zaman başlayacak?

ATV DİZİSİ DESTAN KONUSU NE?

Adı ilk önce Akkız Destanı olarak açıklanan, daha sonra Destan olarak değiştirilen dizi Türklerin İslamiyet'i kabul etmesinden daha önceki 9. yüzyılda geçen hikayede bir genç kız ile bir hanın oğlunun aşkını anlatacak.

Dizinin senaryosu ise daha önce Sen Anlat Karadeniz ve Sefirin Kızı dizilerin hikayesine imzasını atan Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem tarafından kaleme alınacak.

DESTAN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Güçlü bir prodüksiyon ile gelecek olan yeni dizi Destan'ın çekimleri başladı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh üstleniyor.

DESTAN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Destan dizisisinin kadrosuyla ilgili şu ana kadar kesinleşen tek isim Ebru Şahin oldu. Şahin'e eşlik edecek erkek oyuncuyla ilgili görüşmeler ise devam ediyor. Destan dizisisinin oyuncu kadrosunun önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.