Aydın'da korkunç ölüm! Babasının gözleri önünde can çekişti: Acı haberle sinir krizi geçirdi

Aydın'da 44 yaşındaki Hakan Yıldız balık avlamak için Çine Çayı'na elektrik verdi. Babasının yaptığından haberi olmayan 14 yaşındaki Eren Yıldız, suya girince akıma kapıldı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Yıldız hayatını kaybetti.

Babasının gözleri önünde can çekişti

Olay, saat 12.00 sıralarında kırsal Abak Mahallesi Çine Çayı’nda meydana geldi. İddiaya göre Eren Yıldız, babası Hakan Yıldız ve dedesi Sadettin Yıldız (64) ile Çine Çayı’na balık avlamaya gitti. Baba Hakan Yıldız, çaya 100 metre mesafedeki arazi sulaması için kullanılan elektrik panosundan kablo uzatarak suya elektrik akımı verdi.

Babasının gözleri önünde can çekişti
Babasının suya elektrik verdiğinden habersiz olan Eren Yıldız, serinlemek için çaya girince akımına kapıldı. Eren Yıldız'ın suda çırpındığını gören baba elektrik akımını keserek Eren’i sudan çıkardı. Ağır yaralan Eren, babası ve dedesi tarafından Çine Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Sinir krizi geçirdi
Durumu ağır olan Eren Yıldız,  burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Balık avlamak için gittiği Çine Çağın’da oğlunu kaybeden baba ise sinir krizi geçirdi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.