Babam Çok Değişti 1. Bölüm full izle

Kanal D'ninyeni dizisi Babam Çok Değişti'nin 1. Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Babam Çok Değişti dizisi ilk bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 7 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan Babam Çok Değişti 1. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Yapımcılığını Süreç Film'in, senaristliğini Selçuk Aydemir'in, yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği, kadrosunda Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar gibi isimlerin yer aldığı Babam Çok Değişti dizisinin ilk bölümü yayınlandı. 7 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan Babam Çok Değişti dizisinin ilk bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Babam Çok Değişti dizisinin 1. Bölüm tek parça linki…

Babam Çok Değişti dizisi konusu nedir?              

Mehmet Ali Pamuk, evli ve üç çocuklu, İstanbul Anadolu Yakası’nda, mahalle arasında özel halk sağlığı kliniği sahibi, idealist bir hekim ve daha da idealist bir aile babasıdır. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okurken, kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölümünde okuyan ve çok güzel bir İstanbul Kadıköy kızı olan Aslı’ya aşık olmuş ve sonunda O’nunla evlenmeyi  başarmıştır. 

Aslı da, Mehmet Ali’yi severek evlenmiştir; ama zavallının, Mehmet Ali ile evlenirken, aynı anda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleniyor olduğundan haberi yoktur. Mehmet Ali, evlendikten sonra, en azından bir süreliğine kira vermemek için, eskiden Adana’nın önemli ağalarından olan İbrahim dedesinin annesine bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında oturmayı uygun görünce; yeni evli çiftin tüm hayatları, giriş katında oturan anne babalarının hayatıyla iç içe geçmiştir.

Yıllar geçmiş, çiftin çocukları olmuş, hepsi okul çağına gelmiş, hatta büyük kızları evlenme çağına yaklaşmıştır, ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, hala aynı apartmanda, giriş katında oturan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşamaktadır ve 7/21 kayınvalide baskısı altındadır.

Babam Çok Değişti 1. Bölüm izle

Babam Çok Değişti 1. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

İyi Aile Babası 4. bölüm ne olmuştu?

Mehmet Ali, sorunsuz bir ‘Halı Saha’ gününe uyanır ancak gelen haberle tüm keyfi bozulmaya başlar. Oğulcan’ın bir sınavdan yüz aldığını öğrenen Aslı ve Mehmet Ali, Oğulcan'ın kopya çektiğini düşünür. Gerçekte ise Oğulcan, yeni keşfettiği ‘kız’larla hoş olmayan bir deneyim yaşamış, bunu evden gizli tutmaya çalışır. Rıfkı, Ayfer’i tedavisi için kliniğe götürme fırsatını yakalar ama kullanamaz. En azından artık kendi başına ayakta durabilmesi gerektiğini öğreniyor.

Mehmet Ali'nin halı saha için hazırladığı spor çantasını evde unutmasıyla yalanı ortaya çıkar. Bu yalana ve klinikte işlerin yolunda gitmemesini sakladığı için Mehmet Ali'ye kızan Aslı, eşine kitap okuma cezası verir ve ardından tüm aileyi toplayarak Mehmet Ali'yi gerçeği itiraf etmesi için zorlar. Herkes öğrenir ki Mehmet Ali, gizli gizli doktor arkadaşları ile Hekimoğlu izler ve Hekimoğlu’nu kıskanmaktadır.

Evde yaşanan bu gerilim sorasın Oğulcan, ailesinin kendisinden umutsuz olduğunu anlıyor. Bu duruma sebep olan Mehmet Ali ise oğlunu rahatlatmak için herkese zeka testi yapılmasını öneriyor. Zeka testi sonuçlarında ise Aslı'dan daha düşük İQ’su olduğunu anlayan Mehmet Ali duygusal ajitatif bir konuşma ile IQ testinin işlevsiz olduğunu ilan ediyor.

Babam Çok Değişti dizisi oyuncuları kimdir?

 • Çağlar Çorumlu(Mehmet Ali Pamuk)
 • Şebnem Bozoklu (Aslı Pamuk)
 • Melek Baykal(Arife Pamuk)
 • Salih Kalyon (Kerami Pamuk)
 • Timur Acar (Rıfkı Pamuk)
 • Eslem Akar (Yağmur)
 • Bahar Süer (Ayfer)
 • Berke Üsdiken (Emre Güney)
 • Ecrin Su Çoban (Damla Pamuk)
 • Berat Efe Parlar (Oğulcan Pamuk)
 • Beste Bereket (Aydan Hemşire)
 • Rukan Demir (Çilem Hemşire)