Babam Çok Değişti 3. Bölüm full izle

Kanal D'nin yeni dizisi Babam Çok Değişti'nin 3. Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Babam Çok Değişti dizisi 3. bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 21 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan Babam Çok Değişti 3. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Yapımcılığını Süreç Film'in, senaristliğini Selçuk Aydemir'in, yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği, kadrosunda Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar gibi isimlerin yer aldığı Babam Çok Değişti dizisinin ilk bölümü yayınlandı. 21 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan Babam Çok Değişti dizisinin 3.bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Babam Çok Değişti dizisinin 3. Bölüm tek parça linki…

Babam Çok Değişti 2. bölüm ne olmuştu?

Deniz'in peşinde olduğu Mehmet Ali'nin lise yıllığı ortaya çıkıyor. Aslı taşınmayı kafasına koymuş, yeni evi bulmuş hatta evdeki eşyaları toplamaya başlamıştır. Fakat Mehmet Ali, annesi Arife’ye taşınacakları gerçeğini henüz söylememiştir. Arife’ye türlü yalanlarla taşınmayacaklarını söyleyen Mehmet Ali zor anlar yaşarken, Arife taşınacakları gerçeğini öğrenir. Arife’nin tepkisi merak konusuyken, Mehmet Ali’nin ilk aşkı Deniz tekrardan eve gelir.

Damla, okul ödevi için hayatını mesleğine adayan başarılı insanlarda röportaj yapması gerekir. Damla röportaj için dedesi Kerami’yi seçer. Bu durumdan mutluluk duyan Kerami, üniformasını da giyerek Damla’ya röportaj yapar. Röportaj sırasında eve gelen Hulusi, Kerami’yi üniformalı görünce hedefe yaklaşmanın telaşını yaşar. Hulusi’nin tavırlarından şüphelenen Damla, Hulusi’yi sorguya çeker. Hulusi, Kerami’nin üniformasını neden ele geçirmek istiyor?

Mehmet Ali, Deniz’den kurtulduğunu zannetse de Deniz ve Aslı daha da yakınlaşmıştır. Bütün bunlar yetmezmiş gibi Aslı, Mehmet Ali’nin yıllığını bulur ve okumak ister. Evde ortalık karışmışken, Oğulcan’ın eve getirdiği hamster her şeyin daha da arapsaçına dönmesine neden olur.

Babam Çok Değişti 3. Bölüm izle

Babam Çok Değişti 3. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Babam Çok Değişti dizisi konusu nedir?              

Mehmet Ali Pamuk, evli ve üç çocuklu, İstanbul Anadolu Yakası’nda, mahalle arasında özel halk sağlığı kliniği sahibi, idealist bir hekim ve daha da idealist bir aile babasıdır. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okurken, kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölümünde okuyan ve çok güzel bir İstanbul Kadıköy kızı olan Aslı’ya aşık olmuş ve sonunda O’nunla evlenmeyi  başarmıştır. 

Aslı da, Mehmet Ali’yi severek evlenmiştir; ama zavallının, Mehmet Ali ile evlenirken, aynı anda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleniyor olduğundan haberi yoktur. Mehmet Ali, evlendikten sonra, en azından bir süreliğine kira vermemek için, eskiden Adana’nın önemli ağalarından olan İbrahim dedesinin annesine bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında oturmayı uygun görünce; yeni evli çiftin tüm hayatları, giriş katında oturan anne babalarının hayatıyla iç içe geçmiştir.

Yıllar geçmiş, çiftin çocukları olmuş, hepsi okul çağına gelmiş, hatta büyük kızları evlenme çağına yaklaşmıştır, ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, hala aynı apartmanda, giriş katında oturan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşamaktadır ve 7/33 kayınvalide baskısı altındadır.

Babam Çok Değişti dizisi oyuncuları kimdir?

Çağlar Çorumlu(Mehmet Ali Pamuk)
Şebnem Bozoklu (Aslı Pamuk)
Melek Baykal(Arife Pamuk)
Salih Kalyon (Kerami Pamuk)
Timur Acar (Rıfkı Pamuk)
Eslem Akar (Yağmur)
Bahar Süer (Ayfer)
Berke Üsdiken (Emre Güney)
Ecrin Su Çoban (Damla Pamuk)
Berat Efe Parlar (Oğulcan Pamuk)
Beste Bereket (Aydan Hemşire)
Rukan Demir (Çilem Hemşire)