Babil 17. Bölüm full izle

Babil dizisi 17. Son Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Babil dizisi son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 23 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Babil 17. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Babil dizisi 17.bölümü 23 Ekim 2020 tarihinde yayınlandı. Tek parça olarak internete yüklenen Babil dizisinin 17. bölüm tek parça linki…

Babil 16. Bölümde ne olmuştu?

İrfan ile Ayşe arasındaki çekim giderek artarken, Egemen Eda’yı, İrfan’sız bir dünyaya ikna etmeye çalışıyor. İrfan’ın hapisten çıktığını öğrenen İlay, yüzleşme korkusu yaşarken, Eda İrfan’ın hiç beklemediği bir hamle yapıyor. Deniz ile arasına giren herkesi karşısına alan İrfan, Süleyman ve Egemen’e bir kez daha meydan okuyor.

Babil 17. Bölüm izle

Babil 17. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

https://www.startv.com.tr/dizi/babil 

Babil dizisinin konusu nedir?    
İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. 

Kapılar birer birer yüzüne kapanırken, karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı Büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak, ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

Babil dizisi oyuncuları kimdir?

  • İrfan – Halit Ergenç
  • Ayşe – Aslı Enver
  • Eda – Nur Fettahoğlu
  • İlay – Birce Akalay
  • Deniz – Beren Kasımoğulları
  • Süleyman – Mesut Akusta