Bahar Candan'dan canlı yayında şoke eden itiraf! "İş dünyasından ünlü bir kadınla aşk yaşadım"

İşte Benim Stilim programı ile ünlenen ve bugünlerde Flash Tv'de yayınlanan Seyhan Soylu ile Al Sana Haber programında Bahar Candan, canlı yayında bomba bir itirafta bulundu. Açıklamaları ile gündemden düşmeyen Bahar Candan, iş dünyasından ünlü bir kadınlar aşk yaşadığını itiraf etti.

"İş dünyasından ünlü bir kadınla aşk yaşadım"

İşte Benim Stilim programındaki kendine özgü konuşma tarzı ve davranışları ile herkes tarafından tanınır hale gelen Bahar Candan,  Flash Tv'de yayınlanan Seyhan Soylu ile Al Sana Haber programında gündemi sarsacak bir itirafta bulundu. Moderatör Seyhan Soylu'nun, yorumcu Bahar Candan'a "Senin olgun bir sevgilin oldu mu?" sorusunu yöneltmesi üzerine Bahar Candan'dan o bomba itiraf geldi. Candan,  iş dünyasından ünlü bir kadınlar aşk yaşadığını itiraf etti.

"Benden yaşça büyük ünlü bir sevgilim oldu"

Bahar Candan, Seyhan Soylu'nun "Senin olgun bir sevgilin oldu mu?" sorusuna işte şöyle yanıt verdi:

"Evet bir dönem çok ünlü bir sevgilim oldu benden yaşça büyük. Bana aşıktı o. Ben onun sevgilisiydim. O benim sevgilim hiçbir zaman olmadı. Öyle hissetti yani."

"Ben daha güçlüyüm ondan"

Programa konuk yorumcu olarak katılan Nurettin Soydan ise Bahar Candan'a "Peki sizi bir arada tutan şey neydi? Gücü mü? Parası mı? Karizması mı?" diye sordu.  Bahar Candan şu açıklamayı yaptı:

"Ben daha güçlüyüm ondan. Gencim, ünlüyüm, insanlar beni tanıyorlar. Bence güç bu. Benim yapabileceklerim onun yapabileceklerinden daha fazla. O da bunu bildiği için bana aşıktı zaten." 

"Olgunluğumu o ilişkiye borçluyum"

Tekrar Seyhan Soylu Bahar Candan'a "Peki senin kalbin hiç kaydı mı ona? Aşk yaşadığın anlar oldu mu? Çünkü sen etkilenmemiş olsan böyle bir ilişkiye girmezsin?"sorusunu yöneltti.

Bahar Candan ise, "Ben aşkın iyi bir manipülasyon tekniği olduğuna inanıyorum. Bence aşk hiçbir zaman iki taraflı değildir. Mutlaka bir kişi diğerini seviyor ve manipüle ediyor. Ben manipüle olmuştum. O bana aşıktı. Benim aşkımsa ünlü olmaktı, lükstü, alkışlanmaktı ben de onu yaşadım. Ben zaten değerliydim, o da benim auramı çok beğeniyordu. Yaşça büyük olmasını hiç düşünmediğim için de yaş farkı hesabı yapmadım. Ama ilişki derken de düşündüğünüz gibi bana hiçbir zaman sahip olamadı. O benim enerjimden, ışığımdan faydalandı. Ben de onun vizyonundan yararlandım. Bugün bu kadar olgunsam bunu o ilişkiye borçluyum. Bazı genç kızlar kendi yaşıtlarını sığ ve vizyonsuz bulabilirler. Hayatlarında vizyon sahibi birini isteyebilirler. Bence yaşça büyük bir ilişki seçiyorlarsa sebebi tamamen budur." yanıtını verdi.

Bir anda bombayı patlattı

Stüdyodaki herkes bu konuyla ilgili fikirlerini paylaşırken Bahar Candan bir anda, "Bu arada bu ilişkim bir erkekti demedim. Bir cinsiyet belirtmedim." diyerek bombayı patlattı. Stüdyoda bulunan yorumcular ve teknik ekip bir anda şaşkına döndü.

"Kapak olsun herkese"

Soylu ise programı kapatırken, "Efendim burada ortalık karıştı yine. Bahar dedi ki bahsettiğim kişi bir erkek değil bir kadındı. Ben de biliyorum, iş dünyasında çok önemli bir yeri olan aynı zamanda bir derneğe başkanlık yapmış olan biri. Kapak olsun herkese" diyerek Bahar Candan'ı doğruladı.