Baraj 17. Bölüm full izle

Baraj dizisinin 17.bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Baraj dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 8 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan Baraj 17. Bölüm…

Baraj 17. Bölüm izle

Fox ekranlarının yeni dizilerinden Baraj dizisinin 17. bölümü yayınlandı. 8 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan Baraj dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Baraj dizisinin 17. bölüm tek parça linki…

Baraj dizisi 16.bölümde ne olmuştu?

Tarık cinayeti Nazım’ın üzerine yıkma planları yapmaktadır. Ancak Halil’i onların öldürdüğünü bilen gizemli kişi peşini bırakmamıştır. Bu gizemli kişi ilk hamlesini yapmıştır; Tarık’ı hiç tahmin etmediği bir şey bekliyordur.
Nehir, başına gelen kötü durumdan kurtulmayı başarsa da kendini çok kötü hisseder Nermin’in söylediği yalanı öğrenen Nazım, Nehir’i yanına çağırır, Nehir bir saniye bile düşünmeden Nazım’ın yanına gider. Ama Tarık’ın planı yüzünden Nazım ve Nehir’in mutluluğu kısa sürecektir.

Baraj 17.bölüm izle

İşte baraj 17.bölüm izleyebileceğiniz link.

Baraj dizisinin konusu nedir?

Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük’ün yer aldığı baraj dizisi Nazım’ın, internette bir arkadaşlık sitesi üzerinden tanışma hikayesini konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştırır.

Baraj dizisi oyuncuları kimdir?