Baraj 9. Bölüm izle...

Baraj dizisinin 9. bölümü Fox ekranlarında yayınlandı. 13 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Baraj dizisinin 9. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Baraj dizisinin 9. bölümü Fox ekranlarında yayınlandı.

Baraj 8. Bölümde ne olmuştu?

Tüm baraj çalışanları için organize edilen yemekli eğlencede Tarık, Zerrin’den Nehir’in dolandırıcı olduğunu öğrenir. Tarık sinirle Nehir’in yanına gider. Nehir’e Nazım olmadığı gerçeğini söyler. Sert konuşur. Nehir yıkılır. Her şeyden habersiz Nazım, Nehir’in karşısına çıkar.

Baraj Dizisinin konusu

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır...

BARAJ DİZİSİ 9. BÖLÜM İZLE

Baraj dizisinin 9. bölümün tek parça olarak izleyebileceğiniz link