Baraj dizisi 10. bölüm full izle

Baraj dizisinin 10. bölümü ekrandaki yerini aldı. 20 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Baraj son bölümü yani 10. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Baraj dizisi son bölümü full izle, işte Baraj dizisi 10. bölüm linki.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Ekranların sevilen dizileri arasında yer alan Baraj 10. bölümü ile sevenleriyle buluşuyor. Dizinin bu bölümüne Nehir ile Nazım ve Tarık ile Fulya arasında yaşananlar damgasını vuracak.

Baraj son bölüm yayınlandı mı? Baraj 10. bölüm izle

Baraj son bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Baraj dizisi 10. bölümü 20 Ekim 2020 tarihinde full olarak internette yayınlandı. Baraj 10. bölüm izle, işte baraj son bölüm izle…

Baraj dizisi 9.bölümde ne olmuştu?

Gerçekleri öğrenen Nehir, Nazım’a çok kızgındır. Onu bir daha görmek istemez. Yıkılan Nazım, Nehir’in dolandırıcılıktan arandığını öğrenince onu polislerden son dakikada kurtarır. Issız bir orman içinde kendine ait olan bir ahşap kulübede onu polislerden saklar. Nazım ve Nehir arasında büyük bir yüzleşme yaşanacaktır.

Tarık, Fulya’nın baraja gelmesine şaşırır. Kemal Bey onu akşam yemeğine davet eder. Yemekte Fulya ve ailesinin evlilik baskısı onu bunaltır. Nehir’i aklından çıkaramayan Tarık, Nehir’i ve Nazım’ı saklandıkları kulübede bulur. Nehir’in karşısına tüm pişmanlığıyla çıkar. Nehir, Tarık ve Nazım arasında bir karar verecektir.

Baraj dizisi 10. bölümü kesintisiz izleyebileceğiniz link.

Baraj dizisinin konusu nedir?

Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük’ün yer aldığı baraj dizisi Nazım’ın, internette bir arkadaşlık sitesi üzerinden tanışma hikayesini konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir.

Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştırır.

Baraj dizisi oyuncuları kimdir?

Nazım Güney – Feyyaz Duman
Nehir Aksu – Biran Damla Yılmaz
Tarık Yılmaz – Burak Yörük
Zerrin – Sumru Yuvrucuk
Zahra - İman Casablanca