Baş Belası dizisinin başrolü İrem Helvacıoğlu kimdir?

Atv’nin yeni dizisi Baş Belası’nda Seçkin Özdemir ile başrolü paylaşan İrem Helvacıoğlu son olarak Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz karakterine hayat vermişti. Peki, Baş Belası dizisinin başrolü İrem Helvacıoğlu kimdir?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu ekranların dikkat çeken popüler oyuncuları arasında yer alıyor. Son olarak Seni Çok Bekledim dizisinde Özcan Deniz ile başrolü paylaşan İrem Helvacıoğlu, Atv ekranlarında yayınlanacak Baş Belası dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alıyor. Baş Belası dizisinin başrolü İrem Helvacıoğlu kimdir? İrem Helvacıoğlu kaç yaşında?

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR? ASLEN NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı’dır. Uzun yıllar Almanya’da kalmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.İlk olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile izleyici karşısına çıktı. Ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı. 2016’da No:309 dizisinde Pelin Su karakteriyle ekranlara gelen sinema ve dizi oyuncusu İrem Helvacıoğlu, ATV ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman gibi önemli isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinde, para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla Karadeniz’e sığınan, inatçı ve acısını içinde yaşayan Nefes karakterini canlandırıyor. İrem Helvacıoğlu, 1.70 metre boyunda, 55 kilo ve Kova burcudur.

İrem Helvacıoğlu’nun rol aldığı diziler ve filmler:

Kızım ve Ben (Sinema Filmi) – 2018
Sen Anlat Karadeniz (Nefes Zorlu) (TV Dizisi) – 2018
Babası (Aslı) (TV Filmi) – 2017
Organik Aşk Hikayeleri (Sinema Filmi) – 2016
No: 309 (Pelinsu) (TV Dizisi) – 2016-2017
Güneşin Kızları (Tuğçe) (TV Dizisi) – 2015
Aşkın Dili (Sinema Filmi) – 2014
Muhteşem Yüzyıl (3. Sezon) (Clara- Nurbahar Hatun) (TV Dizisi) – 2012
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 1. Sezon (TV Dizisi) – 2010
Kurtlar Vadisi Pusu (7. ve 9. Sezon) (Esra Türkmen) TV Dizisi – 2013-2015

Yönetmeni Olduğu Yapım: Kurtlar Vadisi Pusu (7. Sezon) (TV Dizisi) – 2013