Kırmızı Oda dizisine Melisa Aslı Pamuk dahil oldu

Ekranların fenomen dizisi Kırmızı Oda'da heyecan bir an olsun hız kesmiyor. Daha önce bir çok ünlü ismin dahil olduğu diziye son olarak Melisa Aslı Pamuk da katıldı. Melisa Aslı Pamuk'un hikayesi herkesi şoke edecek...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: Birsen Altuntaş - tv100

Melisa Aslı Pamuk'un kuaförden paylaştığı yeni dizi hazırlığı pozu fanları arasında heyecan yarattı. Son olarak Hay Sultan dizisinde rol alan güzel oyuncunun fenomen dizi Kırmızı Oda'ya konuk olacağı öğrenildi.

Henüz detayları belli olmasa da başından çok kötü olaylar geçen bir kadının çocukluk yıllarında yaşadığı travmaların da ekrana getirileceği bir karakter olacağı konuşuluyor.

Melisa Aslı Pamuk kimdir?

Melisa Aslı Pamuk 14 Nisan 1991 Hollanda Haarlem doğumludur. Türk kökenli olan Melisa Aslı Pamuk Hollanda vatandaşıdır.

2011 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve L'Oréal Paris sponsorluğunda FOX'da yayınlanan ve finali 3 Haziran 2011'de İstanbul'da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir. Miss Turkey 2011 tacını bir önceki yılın birincisi Gizem Memiç'ten alan ve aday numarası 10 olan Pamuk, organizasyonun yeni aldığı format değişikliği kararı ile Türkiye'yi 2011 yılının Eylül ayında Brezilya'nın São Paulo şehrinde düzenlenecek olan Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması)'te temsil etmiştir.

Melisa Aslı Pamuk.

Ayrıca kendisi 2009 yılında Best Model of Turkey (Türkiye'nin en iyi mankeni) adlı yarışmada Best Promising (Umut/Gelecek Vaat Eden Model) unvanını elde etmiştir. İyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilen Pamuk, Hollanda'da Amsterdam Üniversitesi'nde Psikoloji eğitimine başlamıştır ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştur. 1,76 cm boyunda ve 58 kg olan Pamuk, 85-62-90 vücut ölçülerine sahiptir. Modelliğe on dört yaşında iken başlamıştır.

Pamuk, henüz on üç yaşında iken, 2004 yılında bir "Bos Bros. Film & TV Productions" ve "Interkerkelijke Omroep Nederland (IKON)" ortak yapımı olan, yönetmenliğini Tamara Miranda'nın yaptığı ve Hollanda'da yayınlanan Dat zit wel snor adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırmıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde "Temel Oyunculuk" dersleri almıştır. Türkiye deki oyunculuk kariyeri ise ilk olarak bir gsm reklamında oynamasıyla başlamış. Daha sonra 3. sezonunda olan Yer Gök Aşk adlı diziye diğer başrollerin diziden ayrılması üzerine başrol olarak geçmiştir. Aynı yıl G.D.O. KaraKedi adlı ilk sinema filminde yer almıştır.

Melisa Aslı Pamuk rol aldığı diziler

Hollanda 2004 : Dat zit wel snor : Hayal : Başrol oyuncusu, Sinema filmi

Türkiye 2012 : G.D.O. KaraKedi : Elmas : Yardımcı Oyuncu, Sinema filmi

Türkiye 2012-2013 : Yer Gök Aşk : Sevda : Başrol Oyuncusu, Televizyon dizisi, FOX TV

Türkiye 2014 : Kurt Seyit ve Şura : Ayşe : Başrol Oyuncusu, Televizyon dizisi, Star TV

Türkiye 2014 : Her Sevda Bir Veda : Azade : Başrol Oyuncusu, Televizyon dizisi, Show TV

Türkiye 2014-2015 : Ulan İstanbul : Zeynep : Konuk Oyuncu, Televizyon dizisi, Kanal D

Türkiye 2015-2017 : Kara Sevda : Asu Kozcuoğlu : Televizyon dizisi, Star TV

Türkiye 2018-2019 : Çarpışma : Cemre Gür : Televizyon dizisi, Show TV

Türkiye 2020 : Yeni Hayat : Yasemin Karatan : Televizyon dizisi, Kanal D

Türkiye 2020 : Hay Sultan : Televizyon dizisi, Kanal D