Farah Zeynep Abdullah'tan hakkındaki suç duyurusuna ateş püskürdü

Batman’da intihar eden İpek Er'e tecavüz ettiği suçlamasıyla yargılanan Musa Orhan'ın avukatı Ezgi Mola'ya destek veren Farah Zeynep Abdullah'a da suç duyurusunda bulundu. Duruma sinirlenen güzel oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Farah Zeynep Abdullah'tan hakkındaki suç duyurusuna ateş püskürdü

Oyuncu Ezgi Mola hakkında, geçen yıl Batman'da intihar eden İpek Er'in, bıraktığı mektupta kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan'a sosyal medyadan hakaret ettiği gerekçesiyle açılan davada karar açıklanmıştı. Mola, 5 bin 200 TL cezaya çarptırılırken, mahkeme hükmün açıklanmasının geriye bırakılmasına karar vermişti.

Bu haberin gündeme gelmesinin ardından Mola'ya pek çok destek mesajı yağarken Masumlar Apartmanı'ndaki eski rol arkadaşı Farah Zeynep Abdullah da sessiz kalmamıştı.

Farah Zeynep Abdullah yaptığı paylaşımda "Uf diyecek o kadar şey var ki hangi hakaret hangi küfür karar veremiyorum. Net olan tek şey Musa Orhan'ın gerçek bir şerefsiz olduğu ve sistemi de onun yanında olduğu. O dava yüzsüzce açılabildiğinde şoklar yaşamıştık ve şimdi bir de üüüüf rezalet sonuca bak ya" diyerek isyan etmişti.Farah Zeynep Abdullah'tan hakkındaki suç duyurusuna ateş püskürdü - Resim : 2

"Bunu da dosyaya ekle" 

Farah Zeynep Abdullah Twitter paylaşımında, "Tecavüzcülükle suçlanmasını tazminat gelirine dönüştürmekten çekinmeyen bi zihniyet, ee noluyo sonra? Vicdanlar tazminatla temizleniyor mu, insanlar bi anda vay 5 bin 200 aldı çok temiz insanmış mı diyolar. S... s....maktır bu hareketler, bunu da dosyaya ekle" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Mynet