Benim Adım Melek 37. Bölüm full izle

TRT'nin sevilen dizilerinden Benim Adım Melek dizisinin 37. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için ise Benim Adım Melek son bölüm internete yüklendi. İşte 28 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Benim Adım Melek 37. bölüm.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Benim Adım Melek dizisinin 37. bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. 28 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Benim Adım Melek dizisinin 37. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Benim Adım Melek dizisi 36.bölümde ne olmuştu?

Karadağlar yaprak dökümü yaşarken, Seyit Ali gidenler karşısında ne yapacağını bilmemektedir. Melek onu evden attırdığı için Seyit Ali’ye hesap soracaktır. Mithat ailesi ve ablası için bir çözüm düşünmektedir. Kenan bunu fırsat olarak görüp harekete geçer. Melek, dağılan aileden kendini sorumlu tutmaktadır. Bu suçluluk hissi onu bir kez daha babasının karşısına çıkarır. Aslı ve Kerem’in ilişkisi ilerlerken ikili baba acıları üzerinden ortak bir paydada buluşur. Ömer’in yemin töreni yaklaşmaktadır. Defne ona bir hediye göndermeye karar verir. Alpay çocuklar için istediği gibi bir ev bulur ancak onun konuşmasına biri kulak misafiri olmuştur. Kendini ailenin dışlanan çocuğu olarak gören Mahmut’un bir planı vardır. Halil Zümrüt’e karşı Melek’i savunmaktadır. Üstü örtüldü sanılan gerçekler su yüzüne çıkacaktır.

Benim Adım Melek dizisi 37.bölüm izle

Benim Adım Melek dizisi 37.bölümü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Benim Adım Melek dizisinin konusu nedir?      

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek’in hayattaki en kıymetlileri: çocukları…

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Benim Adım Melek dizisi oyuncuları kimdir?

  • Melek - Nehir Erdoğan
  • Halil - Kutsi
  • Nefise - Şerif Sezer
  • Alpay - Kaan Çakır
  • Ömer - Mustafa Mert Koç
  • Defne - Rabia Soyturk
  • Kerem - Ulvi Kahyaoğlu
  • Funda - Ece Özdikici