Benim Adım Melek 40. Bölüm full izle

TRT'nin sevilen dizilerinden Benim Adım Melek dizisinin 40. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için ise Benim Adım Melek son bölüm internete yüklendi. İşte 18 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Benim Adım Melek 40. bölüm.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Benim Adım Melek dizisinin 40. bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. 18 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Benim Adım Melek dizisinin 40. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Benim Adım Melek dizisi 39.bölümde ne olmuştu?                                     

Defne’yi istemeye gelen Şirhanlar ve Karadağlar isteme merasiminde keyifli anlar yaşarlar. Mithat ve Seyran arasında anlaşmazlık çıkar ve evlilikleri sarsılır.

Aslı, Funda’nın bilerek onu Karadağlara götürdüğünü düşünürken Funda için Kerem’in Melek’in oğlu olması bir sorun teşkil etmez. Aslı ise eniştesinin tepkisinden korkar. Emre ve Kerem arasındaki çatışma devam eder. Kenan Vildan’ı çocukluğunun geçtiği yere götürür. Ömer’in gitme zamanı gelmektedir ve gitmeden önce Defne’ye bir sürpriz yapar. Küçük Seyit Ali hastalanıp annesini yanında ister, Melek düşük bağışıklığına rağmen evladı için çabalamaktadır.

Benim Adım Melek dizisi 40.bölüm izle

Benim Adım Melek dizisi 40.bölümü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Benim Adım Melek dizisinin konusu nedir?      

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek’in hayattaki en kıymetlileri: çocukları…

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Benim Adım Melek dizisi oyuncuları kimdir?

  • Melek - Nehir Erdoğan
  • Halil - Kutsi
  • Nefise - Şerif Sezer
  • Alpay - Kaan Çakır
  • Ömer - Mustafa Mert Koç
  • Defne - Rabia Soyturk
  • Kerem - Ulvi Kahyaoğlu
  • Funda - Ece Özdikici