Benim Adım Melek 54. Bölüm full izle

TRT'nin sevilen dizisi Benim Adım Melek dizisinin 54. bölümü yayınlandı. Benim Adım Melek dizisi yeni bölümde; Cumali, Halil ile ilgili gerçeği öğrenir ve bir çözüm yolu bulmaya çalışır. Benim Adım Melek son bölüm internete yüklendi. İşte 24 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan Benim Adım Melek 54. bölüm

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Benim Adım Melek dizisinin 54. bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Beni Adım Melke yeni bölümünde; Cumali, oğlu Halil 'i kara kara düşündüren gerçeği sonunda öğrenir. Halil ve Alpay arasındaki gerginliği ve Cumali'nin bu dertli hallerini anlamaya çalışır. Cumali, kendisini ve Şirhanları kurtarabilecek bir çözüm bulmaya çalışır. Mithat, Seyran'ın onun hakkındaki fikirlerini öğrenmenin peşindedir. İkra ve Kerem abisini bulmak için Halfeti yollarındadır. Zümrüt ise, onağın hanımının kim olduğunu herkese hatırlatmaya kararlıdır. 24 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Benim Adım Melek dizisinin 54. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Benim Adım Melek dizisi 53.bölümde ne olmuştu?

Cumali, oğlu Halil ‘i kara kara düşündüren gerçeği sonunda öğrenir. Cumali’nin öğrendikleri Halil gibi onu da çıkmaza sokar. Seyitali, Cumali’nin peşini bırakmaz. Halil ve Alpay arasındaki gerginliği ve Cumali’nin bu dertli hallerini anlamaya çalışır. Bir yandan Melek, bir yandan Seyitali, Halil’den açıklama beklemektedir. Halil sessizliğini bozacak mı? Mithat, Seyran’ın onun hakkındaki fikirlerini öğrenmenin peşindedir. İkra ve Kerem abisini bulmak için Halfeti yollarındadır. Mehmet’in evinde bir ipucu ararlar. Zümrüt konağın hanımının kim olduğunu herkese hatırlatmaya kararlıdır.

Benim Adım Melek dizisi 54.bölüm izle

Benim Adım Melek dizisi 54.bölümü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Benim Adım Melek dizisinin konusu nedir?      

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Benim Adım Melek dizisi oyuncuları kimdir?

  • Melek - Nehir Erdoğan
  • Halil - Kutsi
  • Nefise - Şerif Sezer
  • Alpay - Kaan Çakır
  • Ömer - Mustafa Mert Koç
  • Defne - Rabia Soyturk
  • Kerem - Ulvi Kahyaoğlu
  • Funda - Ece Özdikici