Bir anne bunu nasıl yapar? 5 yaşındaki kızını bıçaklayarak öldürdü

İngiltere'de Sutha Sivanantham isimli 35 yaşındaki bir kadın, 5 yaşındaki kızını bıçaklayarak öldürdü. Hakim karşısına çıkan kadın, yaşı ve ismi dışında kendisine yöneltilen hiçbir soruya cevap vermedi.

Google Haberlere Abone ol

30 Haziran tarihinde Londra'da bir eve bir kadın ve kız çocuğunun ağır yaralı olduğu ihbarı üzerine eve gelen polis 5 yaşında bir kız çocuğu ve kadının ağır bıçak yarası almış bir şekilde kanlar içinde buldu.

 İsmi Sayagi olarak açıklanan beş yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Olayın meydana geldiği dairenin yapışığında yaşayan Elsa Gonzales, ismili vatandaş evden çığlık sesleri gelince polise haber verdiklerini polis ile beraber eve girdiklerinde bir kadın ve kızı kanlar içinde bulduklarını söyledi.

 
Olayı soruşturan polis, Sayagi'yi 35 yaşındaki annesi Sutha Sivanantham'ın bıçakladığını tespit etti.

Video konferans aracılığı ile mahkemeye çıkarılan anne mahkemede sadece yaşını ve ismini söyledi. Anne, hiçbir soruya cevap vermeyince mahkeme davanın bir üst mahkemede devam ettirilmesine karar verdi.

 Gazetecilerin olay ile ilgili bilgi almaya çalıştıkları kızın babası ise konuşacak durumda olmadığını söyleyerek yorum yapmayı kabul etmedi.